Telefon dla seniora

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-10-24 10:31:37
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 15:01:48
Telefon dla seniora

Aktualny numer na telefon dla seniora. Skontaktuj się z telefonem dla seniora dzięki numerowi dostępnemu na stronie. Infolinia telefoniczna dla seniora.

Infolinia dla seniora – telefon

Telefon dla seniora został uruchomiony dzięki Szlachetnej Paczce. Inicjatywa telefonu dla seniora weszła w życie po przeprowadzonych badaniach, z których wynikało, że wśród seniorów istnieje realny duży problem samotności. Telefon dla seniora powstał, aby zapobiec temu występującemu negatywnemu zjawisku.

Telefon dla seniora obsługiwany jest przez wolontariuszy. Aby zadzwonić na telefon dla seniora, należy wybrać numer kontaktowy 12 333 70 88. Kontakt poprzez telefon dla seniora jest możliwy codziennie od godziny 10:00 do 12:00, a następnie od 17:00 do 19:00. W tych godzinach wolontariusze obsługują telefon dla seniora.

Na podany numer kontaktowy, który prowadzi na telefon dla seniora, może zadzwonić każdy, kto potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, takich jak na przykład zakupy. Warto jednak pamiętać, że na telefon dla seniora można dzwonić nie tylko w wypadku, gdy potrzebuje się pomocy w zakupach czy innych codziennych czynnościach, ale także w sytuacji potrzeby rozmowy czy poczucia samotności.

Warto jest skorzystać z telefonu dla seniora. Zachęca się do korzystania z podanego numeru kontaktowego, który prowadzi na telefon dla seniora. Pomoc oferowana przez telefon dla seniora zwalcza problem samotności, która występuje u wielu osób starszych.

Telefon: 12 333 70 88