0

Benuta telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-09-18 17:11:23
  • Data modyfikacji: 2022-11-17 16:05:29
Benuta telefon

Szukasz sposobu na kontakt z Benuta? Poniżej umieszczone zostały możliwości kontaktu z firmą w tym także telefon Benuta. Telefon Benuta umożliwia na bezpośrednią rozmowę z pracownikiem firmy.

Benuta telefon

Klienci mogą skontaktować się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy za pośrednictwem dostępnego poniżej telefonu Benuta. Dzięki niemu mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z pracownikami Benuta oraz uzyskanie potrzebnych informacji dotyczących między innymi aktualnej oferty firmy. Konsultanci obsługujący telefon Benuta mają dogłębną wiedzę i z pewnością udzielą osobom dzwoniącym odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Warto zaznaczyć, że telefon Benuta dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Telefon Benuta: +48 2220 43757

Kontakt Benuta

Drugą z możliwości skontaktowania się z firmą Benuta jest wysłanie wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Warto przed wysłaniem maila sprawdzić, czy w temacie podany został powód zgłoszenia, a w samej wiadomości klient dokładnie opisał trapiący go problem. Od momentu wysłania wiadomości w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych powinien zostać dostarczony mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta firmy.

E-mail Benuta: [email protected]

Dla osób preferujących bardziej tradycyjne metody kontaktu udostępniony został adres korespondencyjny, na który w formie listów klienci mogą przesyłać prośby o pomoc w danej sprawie. Warto jednak dodać, że wybierając tę metodę na kontakt z firmą, na odpowiedź ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta będzie trzeba poczekać znacznie dłużej.

Adres korespondencyjny:
benuta GmbH
Hohe Str. 87
53119 Bonn

Strona internetowa Benuta

Na oficjalnej stronie internetowej Benuta udostępniony został także formularz kontaktowy, dzięki któremu klient ma możliwość korespondencji z pracownikami firmy. Przed wysłaniem zgłoszenia formularz należy uzupełnić właściwymi danymi, wybrać temat zgłoszenia, a także opisać zaistniałą sytuację. Odpowiedź zwrotna powinna nadejść w przeciągu najbliższych dni roboczych.