Telefon PAYBACK

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-09-12 10:22:50
  • Data modyfikacji: 2022-08-24 16:30:10
Telefon PAYBACK

Skontaktuj się z firmą PAYBACK w sprawie jej programu lojalnościowego. Telefon PAYBACK dla klientów znajduje się na stronie internetowej. Aktualne dane kontaktowe do PAYBACK.

Co to jest PAYBACK?

PAYBACK jest to program lojalnościowy, który umożliwia założenie konta oraz stworzenie własnej karty PAYBACK. Klienci mają możliwość pobrania aplikacji na telefon, dzięki której nie będą musieli nosić ze sobą karty, a wszelkie punkty za zakupy załatwią w posiadanej aplikacji. Dzięki niej możliwe jest zbieranie punktów za zakupy w sklepach partnerskich stacjonarnych oraz internetowych. Dzięki zebranym punktom uczestnicy programu lojalnościowego mają możliwość wymiany zdobytych punktów na różnego rodzaju produkty oferowane na stronie internetowej. Pełna lista sklepów znajduje się na stronie internetowej i są to między innymi Kaufland, Stacje BP, Multikino, Allegro, Empik, Ikea, Media Markt i wiele więcej.

Kontakt PAYBACK

Do PAYBACK istnieje kilka możliwości kontaktu. Jednak przed wysłaniem zapytania warto skorzystać z podanych na stronie pod odpowiednią zakładką odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Istnieje spora szansa na znalezienie interesującego klienta pytania.

Podstawową formą jest formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Jednak firma PAYBACK daje taką możliwość wyłącznie osobom posiadającym konto na platformie PAYBACK. Konieczne jest zatem zalogowanie na konto w celu wysłania zapytania w wypełnionym formularzu kontaktowym. Wiadomości trafiają do konsultantów Biura Obsługi Klienta, którzy odpisują na pytania tak szybko jak to możliwe w godzinach pracy. Można również skorzystać z e-mail PAYBACK.

Telefon PAYBACK

Osoby preferujące rozmowę telefoniczną mogą skorzystać z podanego na stronie numeru telefonu. Telefon PAYBACK udostępniony został do kontaktu z konsultantem. Telefon PAYBACK to: +48 22 339 63 00. Połączenia odbierane są od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 19:00. Pamiętać należy o koszcie połączenia na telefon PAYBACK, który zgodny jest z taryfą operatora dzwoniącego.

E-mail PAYBACK

Adres poczty elektronicznej został udostępniony na stronie PAYBACK. Wiadomości elektroniczne należy kierować za pomocą formularza kontaktowego lub wykorzystując wspomniany e-mail. Adres e-mail PAYBACK do kontaktu to: [email protected]. Odpowiedzi wysyłane są na adres e-mail tak szybko jak to możliwe.