0

Telefon Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-09-23 13:28:36
  • Data modyfikacji: 2022-09-27 10:39:56
Telefon Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie Telefon - kontakt z kasą biletową w celu zakupu biletu. Kontakt z sekretariatem. Aktualne dane kontaktowe

Teatr im. Wandy Siemaszkowej kontakt

Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie jest jedną z najważniejszych instytucji tego typu w regonie. Obecnie jest jedynym zawodowym teatrem działającym na terenie Rzeszowie niezmiernie od 70 lat. Specjalizuję się w sztuce dramatycznej.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej kontakt w celu zakupu biletu lub uzyskania szczegółowych informacji na temat aktualnych występów oraz nadchodzących wydarzeń, możliwy jest poprzez wykorzystanie danych kontaktowych umieszczonych na oficjalnej stronie.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej telefon

Aby zakupić bilet telefonicznie lub uzyskać wszelakie informacje na temat działalności teatru, aktywności czy nadchodzących wydarzeń możliwe jest to dzięki podanym na stronie danym kontaktowym. Teatr im. Wandy Siemaszkowej telefon udostępnia dla swoich widzów i obsługuję go przez kasę oraz punkt informacyjny. Dodatkowo na stronie można uzyskać dane kontaktowe poszczególnych działów.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej telefon kasa biletowa
17 853 22 52
17 853 20 01
17 853 20 01

Teatr im. Wandy Siemaszkowej telefon punkt informacyjny
17 853 20 01

Adres e-mail Teatr im. Wandy Siemaszkowej

Teatr im. Wandy Siemaszkowej adres e-mail głównie udostępnia w celu zakupu biletów przez widzów, jednak możliwe jest również napisanie wiadomości do konkretnych działów teatru wykorzystując dane kontaktowe Teatr im. Wandy Siemaszkowej umieszczone na stronie.

Teatr im. Wandy Siemaszkowej e-mail kasa biletowa
[email protected]

Dane kontaktowe Teatr im. Wandy Siemaszkowej

Możliwe jest również uzyskanie wszelakich informacji lub zakup biletów stacjonarnie pod odwiedzeniu placówki, która swą siedzibę mieści w Rzeszowie.

Adres Teatr im. Wandy Siemaszkowej
ul. Sokoła 7-9, 35-010 Rzeszów