Telefon Coffee Shop Poland

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-10-23 13:01:09
  • Data modyfikacji: 2022-10-08 22:08:20
Telefon Coffee Shop Poland

Sprawdź wszystkie dostępne i aktualne telefony Coffee Shop Poland i inne sposoby na skontaktowanie się z firmą. Poprzez telefon Coffee Shop Poland klienci mają możliwość otrzymania informacji dotyczących aktualnej oferty firmy. Dodatkowo konsultanci dostępni pod telefonem Coffee Shop Poland udzielą dzwoniącym osobom odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości, z jakimi się zgłoszą, Już dziś sprawdź aktualny telefon Coffee Shop Poland!

Co to jest Coffee Shop Poland?

Coffee Shop Poland jest to nazwa lokali, w których można legalnie zakupić i skonsumować marihuanę, haszysz. Podobnie jak puby i kawiarnie, są popularnym miejscem spotkań towarzyskich, głównie wśród osób zażywających dostępne w nich używki. Najwięcej coffee shopów działa w Holandii, a najsłynniejsze z nich znajdują się w Amsterdamie, w dzielnicy De Wallen, ale są spotykane także w innych krajach.

Telefon Coffee Shop Poland

Jednym z najszybszych sposobów na skontaktowanie się z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Coffee Shop Poland. Za jego pomocą klienci mają możliwość bezpośredniej rozmowy telefonicznej z pracownikiem Coffee Shop Poland. Konsultanci dostępni pod telefonem Coffee Shop Poland udzielą dzwoniącym klientom wszelkich informacji o aktualnej ofercie sklepu. Dodatkowo także udzielą odpowiedzi na wszelkie niejasności oraz pytania klientów. Warto dodać, że podany poniżej telefon Coffee Shop Poland dostępny jest dla zainteresowanych wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00.

Telefon Coffee Shop Poland: 573996732

Kontakt Coffee Shop Poland

Dodatkowo z Coffee Shop Poland klienci mogą skontaktować się przy pomocy adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu klienci mogą prowadzić bezpośrednią korespondencję z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Coffee Shop Poland. Przed wysłaniem wiadomości w jej temacie należy umieścić powód, z jakim klient zwraca się do pracowników Coffee Shop Poland, a w treści wiadomości dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią ze strony konsultantów Centrum Obsługi Klienta Coffee Shop Poland powinna zostać wysłana do klienta w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Alternatywną opcją na kontakt z Coffee Shop Poland jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Służy on klientom w celach kontaktu z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy. Przed wysłaniem go należy wpierw uzupełnić wszystkie potrzebne dane takie jak między innymi imię, nazwisko, telefon klienta, a także adres poczty mailowej, na który zostanie przesłana wiadomość wraz z odpowiedzią. Następnie należy wpisać temat wiadomości, a na samym końcu w miejscu przeznaczonym na treść dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Na odpowiedź zwrotną ze strony pracowników Biura Obsługi klienta trzeba będzie poczekać około kilku dni roboczych. W przypadkach gdy sprawa, z jaką zmaga się klient warto rozważyć wybór telefonu Coffee Shop Poland, dzięki któremu uzyskanie informacji dostępne jest praktycznie od razu.