Carry telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-18 03:02:56
  • Data modyfikacji: 2022-07-22 11:51:31
Carry telefon

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Carry. Telefon Carry udostępnia dla klientów sklepu. Uzyskaj aktualne dane telefoniczne do sklepu Carry.

Sklep Carry

Carry jest to marka odzieżowa założona w Polsce w 2000 roku w Poznaniu. W swojej kolekcji posiada różnego rodzaju ubrania damskie i męskie. W asortymencie sklepu znajdują się koszulki, spodnie, swetry, kurtki i wiele innych. W sklepie znaleźć można również ubrania dla dzieci. Możliwe są zakupy stacjonarne w sieci sklepów Carry oraz zakupy online na stronie internetowej Carry. W przypadku zamówienia online produkty są wysyłane za darmo po przekroczeniu wartości zamówienia ponad 150 zł. Sklep udostępnia wszelkie formy kontaktu z firmą.

Kontakt Carry

Kontakt ze sklepem Carry jest zapewniony dla klientów. W przypadku chęci kontaktu ze sklepem Carry udostępnia formularz kontaktowy. W razie pytań należy wypełnić formularz potrzebnymi danymi takimi jak imię, adres e-mail, temat i wiadomość. Odpowiedzi udzielane są przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta sklepu na adres poczty elektronicznej podany przez pytającego w formularzu. Oprócz formularza kontaktowego w zakładce kontakt ze sklepem firma udostępniła inne formy kontaktu. Telefon Carry został udostępniony wraz z adresem poczty elektronicznej dla klientów.

Telefon Carry

Skontaktuj się telefonicznie z konsultantem Biura Obsługi Klienta. Telefon Carry udostępniony został dla zainteresowanych osób. Może on być także używany w przypadku chęci zgłoszenia reklamacji w sprawie produktu. Telefon Carry do kontaktu ze sklepem to: 61 224 50 88. Wiadomości w formie elektronicznej można wysyłać na adres e-mail: [email protected]. Na pytania odpowiadają wykwalifikowani konsultanci, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości związane ze sklepem, produktami lub zamówieniami.

Sklepy Carry

Firma Carry posiada sporo sklepów w Polsce. Na ich stronie internetowej istnieje możliwość sprawdzenia aktualnych danych adresowych wszystkich sklepów. Pod odpowiednią zakładką znaleźć można mapę i listę wszystkich sklepów Carry wraz z ich adresami i godzinami otwarcia. Niestety do sklepów nie istnieją osobne dane kontaktowe takie jak numer telefonu i adres poczty elektronicznej.