0

Mazda telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-01-17 05:57:01
  • Data modyfikacji: 2022-09-29 14:29:18
Mazda telefon

Sprawdź aktualny telefon Mazda. Telefon Mazda umożliwia na rozmowę telefoniczną z konsultantem firmy. Telefon Mazda to źródło wszelkich potrzebnych informacji. Sprawdź dostępny na poniższej stronie telefon Mazda i już dziś uzyskaj wszelkie odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Co to jest Mazda?

Mazda Motor Corporation jest to japoński producent, który zajmuje się produkcją samochodów osobowych. Główna siedziba mazdy znajduje się w mieście Hiroszima. Koncern został założony w 1920 roku przez Jujiro Matsudę. W 2008 roku rozpoczęła działalność Mazda Motor Poland, czyli struktura japońskiego producenta na rynek Polski.

Telefon Mazda

Mazda daje swoim klientom możliwość skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta na kilka możliwych sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z dostępnego poniżej aktualnego telefonu Mazda. Dzięki niemu klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z konsultantem Biura Obsługi Klienta i poprosić o wszelkie dostępne informacje dotyczące oferty sprzedaży firmy. Dodatkowo warto skorzystać z tej opcji w przypadku jakichkolwiek pytań czy też wątpliwości. Z pewnością eksperci, którzy obsługują telefon Mazda, udzielą łatwych i klarownych odpowiedzi. Warto wspomnieć, że podany numer aktywny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon Mazda: +48 22 274 19 34

Mazda Kontakt

Firma poza dostępnym telefonem Mazda umożliwia także kontakt poprzez dostępny poniżej adres poczty elektronicznej. Dzięki niemu klienci mogą wysłać bezpośrednią wiadomość do działu obsługi klienta. W treści wiadomości należy dogłębnie opisać swój problem czy też pytanie. Wiadomość zwrotna wraz z odpowiedzią powinna nadejść w przeciągu kilku kolejnych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Alternatywną opcją jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. W celu skontaktowania się z firmą za jego pośrednictwem konieczne jest wypełnienie odpowiednich pól danymi klienta, wybranie odpowiedniej kategorii wiadomości, a także dogłębne opisanie problemu czy też pytania, z jakim zwraca się klient do konsultantów Biura Obsługi Klienta. Warto jest także dodać adres poczty mailowej, na który obsługa będzie mogła przesłać wiadomość zwrotną wraz z odpowiedzią na wiadomość klienta.

Adres korespondencyjny Mazda

Dodatkowo także dla osób preferujących klasyczne metody na kontakt firma udostępniła adres, na który można przesyłać listy wraz z opisanymi w nich sprawami klientów. Warto jednak dodać, że w przypadku tej opcji klient na odpowiedź będzie musiał poczekać znacznie dłużej niż w przypadku pozostałych metod.

Adres

Mazda Motor Poland
ul. Postępu 14b, 02-676 Warszawa