0

Emako telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-14 15:42:11
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 12:07:49
Emako telefon

Emako telefon sklep intenretowy - Skontaktuj się w przypadku zamówień lub zwrotów. Dane kontaktowe, e-mail, formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Emako kontakt

Emako to sklep online, oferujący wyposażenie wnętrz, łazienki, kuchni. Zapewnia on także artykuły i akcesoria użytku domowego. Emako kod rabatowy można uzyskać śledząc popularne strony internetowe udostępniające promocje.

Kontakt Emako dostępny jest na kilka różnych możliwości. Najszybszym sposobem uzyskania kontaktu ze sklepem jest kontakt telefoniczny poprzez numer podany na stronie Emako kontakt. Jeśli chodzi o kontakt telefoniczny to możliwe jest także zamówienie rozmowy z konsultantem. Na stronie dostępny jest również chat online czy formularz kontaktowy. W Emako zwroty są dostępne, wystarczy skontaktować się z konsultantem, który przedstawi procedurę zwrotu.

Firma posiada bogate zaplecze mediów społecznościowych, które mogą posłużyć jako jedna z form kontaktu lub sposób na podjęcie kariery w firmie. Media społecznościowe Emako to Instagram, Facebook, YouTube, Pinterest, na którym są ciekawe, gotowe aranżacje czy LinkedIn, na którym można znaleźć oferty pracy.

Emako telefon kontaktowy

W przypadku zwrotów, chęci podjęcia rozmowy z konsultantem, zadania pytania dotyczącego zamówienia wystarczy zadzwonić na numer podany poniżej lub umówić rozmowę na oficjalnej stronie. Emako telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta, a godziny pracy biura są konkretnie ustalone.

Emako telefon:

71 309 79 94

godziny otwarcia Biura Obsługi Klienta Emako:

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Emako kontakt e-mail

W przypadku pytań wymagających szczegółowego rozeznania sprawy dostępny jest kontakt e-mail, na który można wysyłać wiadomości, lub skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Emako e-mail:

[email protected]

Dane kontaktowe

Główna i jedyna siedziba firmy Emako znajduję się w Nowej Wsi Wrocławskiej.

Adres Emako:

EMAKO.pl sp. z o.o.
Prologis Park Wrocław V
ul. Ryszarda Chomicza 13F, 55-080 Nowa Wieś Wrocławska