OSE telefon

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2019-05-18 15:26:02
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 09:15:12
OSE telefon

Kontakt telefoniczny OSE. Telefoniczna infolinia OSE. Infolinia OSE dla zainteresowanych. Numer kontaktowy OSE dla zainteresowanych. Telefon do OSE.

OSE telefon

OSE, jest to tak właściwie skrót od Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Jest to program rządowy, który zajmuje się między innymi tworzeniem bezpiecznej sieci telekomunikacyjnej, która ma być dostępna dla szkół w całej Polsce. Kontakt z Ogólnopolską Siecią Edukacyjną jest dostępny na stronie internetowej OSE, poprzez udostępniony formularz kontaktowy. Poprzez niego można skontaktować się z konsultantami Biura Obsługi Klienta OSE

OSE kontakt

Kontakt OSE jest też dostępny na inne sposoby, bez korzystania z formularza kontaktowego ze strony internetowej OSE. Jednym z nich jest napisanie wiadomości na odpowiedni adres poczty elektronicznej. Dostępne są dwa adresy mailowe do kontaktu OSE. Pierwszy z nich [email protected] służy do mailowego zgłaszania problemów technicznych, które mogą wystąpić podczas korzystania z usług Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Aby lepiej zobrazować usterkę techniczną i ułatwić jej naprawę do maila można dołączyć również zrzut ekranu, który zobrazuje i lepiej przedstawi występujący problem. Innym adresem mailowym, pod którym jest możliwy kontakt OSE jest [email protected]. Pod ten adres e-mail należy najlepiej kierować sprawy niezwiązane z problemami technicznymi. 

E-mail: [email protected], [email protected]

Infolinia OSE

Gdy potrzebujesz uzyskać wsparcie klienta OSE, można wykorzystać do tego jeszcze jedną drogą kontaktu Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. Telefon OSE na infolinię również jest możliwy. Infolinia Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej działa jedynie w wybranych godzinach i w wybrane dni. Połączenia kontaktowe z infolinią OSE możliwe są jedynie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 16:00. Telefon Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej jest dostępny pod numerem +48 22 182 55 55. Telefon OSE jest płatny zgodnie z taryfą operatora.

Telefon OSE: +48 22 182 55 55