0

Bee.pl telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-12-01 15:43:32
  • Data modyfikacji: 2022-11-18 11:50:02
Bee.pl telefon

Szukasz aktualnych sposobów na skontaktowanie się z Bee.pl? Na poniższej stronie internetowej do kontaktu udostępniony został między innymi telefon Bee.pl. Skorzystanie z telefonu Bee.pl to gwarancja uzyskania wszelkich informacji. Sprawdź telefon Bee.pl.

Bee.pl telefon

Chcąc jak najszybciej otrzymać najnowsze informacje dotyczące aktualnej oferty firmy, dobrze jest skorzystać z udostępnionego na poniższej stronie internetowej telefonu Bee.pl. Daje on klientom sposobność na uzyskanie wszelkich danych i informacji bezpośrednio od pracowników firmy Bee.pl. Należy także dodać, że konsultanci Centrum Obsługi Klienta, którzy odpowiedzialni są za telefon Bee.pl dzięki swojej wiedzy, odpowiedzą także na wszystkie pytania, a także wątpliwości osób dzwoniących. Warto także wspomnieć, że podany poniżej telefon Bee.pl dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00.

Telefon Bee.pl: +48 85 734 11 44

Bee.pl kontakt

Inną opcją na skontaktowanie się konsultantami Centrum Obsługi Klienta Bee.pl jest możliwość wysłania wiadomości mailowej na podany poniżej adres poczty elektronicznej. Jest to na pewno wygodna opcja dla osób, które preferują kontakt przy pomocy internetu. Dobrze byłoby, żeby wiadomość taka zawierała w swoim temacie krótką notatkę o sprawie, z jaką klient zwraca się o pomoc do pracowników Bee.pl, a w treści samej wiadomości dokładny opis zaistniałej sytuacji. Mail zwrotny wraz z odpowiedzią ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta firmy Bee.pl powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Bee.pl: [email protected] 
E-mail Bee.pl w sprawach sprzedaży hurtowej: [email protected]

Alternatywną metodą jest skorzystanie z dostępnego na oficjalnej stronie internetowej firmy formularza kontaktowego. Przed wysłaniem zgłoszenia klient poproszony zostanie o uzupełnienie danych osobowych, wybranie tematu zgłoszenia, a także opisanie danego problemu. Odpowiedź ze strony konsultantów firmy powinna nadejść w przeciągu kilku najbliższych dni.

Dane kontaktowe

Klienci preferujący tradycyjne metody kontaktu skorzystać mogą z adresu korespondencyjnego. Na podany adres w formie listów można wysyłać zgłoszenia i pytania. Należy jednak dodać, że odpowiedź zwrotna może zostać dostarczona znacznie później niż w przypadku innych metod kontaktowych.

Adres korespondencyjny

Glosel sp. z o.o. sp.k.
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 6
15-111 Białystok