National Geographic telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2018-12-08 19:33:43
  • Data modyfikacji: 2022-11-26 19:52:44
National Geographic telefon

Szukasz aktualnego telefonu National Geographic. Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie sposoby kontaktu z National Geographic. Dostępny i aktualny telefonNational Geographic pozwoli na uzyskanie wszelkich dostępnych informacji.

Dane korespondencyjne National Geographic

Klienci mogą skorzystać z tradycyjnej formy kontaktu z firmą, jaką jest wysłanie listu na podany poniżej adres korespondencyjny. Warto jednak dodać, że wybierając tę opcję klienci na odpowiedź ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta, będą musieli poczekać znacznie dłużej. W przypadku, gdy sprawa jest nagląca, warto skorzystać z innych sposobów na skontaktowanie się z National Geographic.

Adres korespondencyjny National Geographic:

Burda Media Polska Sp. z o.o.
ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa

National Geographic adres e-mail

Drugim sposobem na kontakt z National Geographic jest skorzystanie z poniższego aktualnego adresu skrzynki poczty elektronicznej. Jest to idealna metoda dla klientów preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. W wiadomości klienci powinni ująć powód, z jakim osoba pisząca zwraca się do National Geographic, a także dokładnie i ze szczegółami opisać zaistniałą sytuację. Odpowiedź ze strony pracowników Biura Obsługi Klienta National Geographic powinna zostać wysłana w przeciągu kilku następnych dni roboczych.

E-mail National Geographic do redaktora prowadzącego: [email protected]
E-mail National Geographic do redaktora: [email protected]
E-mail National Geographic w sprawach treści, współpracy oraz tekstów: [email protected]
E-mail National Geographic w sprawach patronatów medialnych: [email protected]
E-mail National Geographic do Biura Obsługi Klienta: [email protected]
E-mail National Geographic do Biura Obsługi Klienta: [email protected]
E-mail National Geographic w sprawach reklam: [email protected] 
E-mail National Geographic do działu książek: [email protected] 

National Geographic telefon

Ostatnim możliwym sposobem na skontaktowanie się ze stacją jest wykonanie bezpośredniego połączenia poprzez telefon National Geographic. Dzięki temu osoby dzwoniące mają bezpośrednią szansę na rozmowę z konsultantem Biura Obsługi Klienta stacji oraz zadanie i wyjaśnienie wszelkich pytań, czy wątpliwości. Jest to najszybszy sposób na uzyskanie przez klientów potrzebnych informacji. Warto jest więc skorzystać z dostępnego telefonu National Geographic i w przeciągu paru chwil dostać wszelkie informacje i odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Należy także dodać, że podany telefon National Geographic dostępny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Telefon National Geographic: (22) 360 37 77