Coinbase telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-05-27 15:47:19
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 14:52:21
Coinbase telefon

Sprawdź aktualne dane kontaktowe do Coinbase, które znajdują się na stronie. Uzyskaj kontakt do internetowej giełdy kryptowalut Coinbase. Telefon Coinbase do kontaktu z konsultantami udostępniony dla klientów.

Co to jest Coinbase?

Coinbase to internetowa giełda kryptowalut założona w 2012 roku, której celem jest stworzenie szybkiego i prostego dostępu do kryptowalut dla klientów. Znajduje się obecnie w czołówce giełd na rynku. Coinbase posiada swoją aplikację bardzo prostą i intuicyjną w obsłudze, dzięki której w łatwy sposób jednym kliknięciem można nabyć interesujące klienta kryptowaluty takie jak Bitcoin, Ethereum i wiele więcej. Posiada również swój własny token Coinbase. Oczywiście pierwszym etapem jest konieczność założenia własnego konta i portfela kryptowalut w celu handlowania. Konto musi zostać odpowiednio zweryfikowane przed pełnym odblokowaniem możliwości w Coinbase. Dzięki stronie oraz aplikacji możliwe jest sprawdzanie kurs kryptowalut na żywo.

Kontakt Coinbase

Do giełdy kryptowalut Coinbase można skontaktować się na kilka różnych sposobów. Istnieje oczywiście duża baza pytań i odpowiedzi do nich przygotowanych, w których zainteresowani pytaniami mogą znaleźć interesujące ich zagadnienie. Jeśli jednak nie znajduje się tam pomocna odpowiedź, można skontaktować się z Coinbase za pomocą elektronicznych form.

Coinbase daje możliwość skorzystania z czatu z konsultantami. Na stronie internetowej w prawym dolnym rogu znajduje się ikonka, która po naciśnięciu otwiera możliwość rozmowy z osobami udzielającymi pomocy.

Coinbase ma również specjalny formularz kontaktowy, który po wypełnieniu i wysłaniu kieruje wiadomości do Centrum Pomocy Klienta. Pytania można zadawać w sprawie konta, portfela, NFT i wiele więcej. Wystarczy przejść przez wszystkie etapy kreacji formularza i zatwierdzić wiadomość. Odpowiedzi wysyłane są tak szybko jak to możliwe.

Telefon Coinbase

Coinbase umożliwia swoim klientom kontakt telefoniczny za pomocą jednego z udostępnionych telefonów Coinbase. Telefon Coinbase obsługuje różne państwa. Istnieje telefon Coinbase obsługujący Wielką Brytanię i jest to numer: +44 808 168 4635. Drugi telefon Coinbase przeznaczony jest dla klientów z Irlandii: 1800 200 355. Dla Indii również istnieje telefon Coinbase: 000 8000503236. Ostatni telefon Coinbase przeznaczony jest dla klientów ze Stanów Zjednoczonych oraz wszystkich innych krajów i jest to: +1 (888) 908 7930. Dzwoniąc na telefon Coinbase, klienci mogą uzyskać szybką pomoc telefoniczną bezpośrednio od zespołu odpowiedzialnego za pomoc klientom. Pytania można zadawać w sprawie konta, zakupów, płatności oraz wiele więcej.

E-mail Coinbase

W przypadku chęci skontaktowania się z Coinbase za pomocą poczty elektronicznej niestety nie istnieje taka możliwość. Coinbase nie podało swojego adresu dla zainteresowanych kontaktem bezpośrednio na e-mail Coinbase. Jeśli zostanie on podany, informacja zostanie zaktualizowana.