TATUUM telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-01-24 09:50:28
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 16:56:43
TATUUM telefon

Kontakt telefoniczny TATUUM. Skontaktuj się z infolinią firmy korzystając z numeru telefonu do TATUUM. Telefon TATUUM udostępniony na stronie internetowej do kontaktu dla klientów.

Kontakt TATUUM

TATUUM to marka zajmująca się produkcją ubrań wyprodukowanych z włókien naturalnych. Materiały, z których produkowane są ubrania to na przykład len, kaszmir, bawełna, wełna oraz jedwab. W asortymencie sklepu znaleźć można ubrania dla kobiet, ubrania dla mężczyzn, akcesoria do urody, domu oraz produkty do jogi. Do firmy TATUUM możliwy jest kontakt telefoniczny, elektroniczny lub za pomocą formularza kontaktowego. W przypadku prostych pytań zalecane jest użycie formularza, w którym zamieszczana jest treść wiadomości. Z listy dostępnych jest kilka tematów zgłoszenia, które nasze pytanie dotyczy. W przypadku kontaktu zwrotnego formularz wymaga jedynie adresu e-mail, a telefon nie jest wymagany. Odpowiedź wysyłana jest na pocztę pozostawioną w zgłoszeniu. Telefon do TATUUM oraz e-mail również zostały udostępnione klientom.

Telefon TATUUM

Udostępniony telefon TATUUM obsługiwany jest w godzinach od 8:00 do 17:00 tylko w dni robocze. Aby zadać pytanie, wystarczy zadzwonić na numer telefonu TATUUM. Połączenia odbierają osoby kompetentne do udzielania odpowiedzi na nurtujące pytania. TATUUM telefon to +48 42 237 21 91. W sytuacji chęci kontaktu w innych godzinach lepszym rozwiązaniem niż telefon do TATUUM będzie wysłanie wiadomości e-mail do firmy lub skorzystanie z formularza kontaktowego na stronie.

TATUUM e-mail

TATUUM oprócz numeru telefonu udostępnia swoim klientom adres e-mail, na który można kierować pytania oraz składać zamówienia telefoniczne. E-mail TATUUM do wysyłania wiadomości to: [email protected].

Placówki TATUUM

Firma TATUUM posiada kilkadziesiąt sklepów w całej Polsce. Każda z tych placówek posiada własne dane kontaktowe takie jak e-mail i numer telefonu. W celu skontaktowania się ze sklepem w konkretnym mieście najlepiej wejść na oficjalną stronę TATUUM i wybrać zakładkę sklepy stacjonarne. Wystarczy na mapie znaleźć interesujący sklep i po rozwinięciu informacji pokazuje się e-mail oraz numer telefonu TATUUM danej placówki.