0

Eurowizja telefon

  • Kategoria: kultura

  • Data publikacji: 2019-02-23 23:05:14
  • Data modyfikacji: 2022-09-03 14:19:27
Eurowizja telefon

W celu zagłosowania na ulubioną piosenkę konkursu Eurowizji wystarczy wysłać wiadomość sms na podany numer telefonu. Telefon do organizatorów konkursu Eurowizja.

Konkurs Eurowizji

Konkurs Piosenki Eurowizji, jest to wydarzenie muzyczne transmitowane na żywo organizowane od 1956 roku. W konkursie Eurowizji biorą udział, przedstawiciele publicznych stacji telewizyjnych zrzeszonych w Europejskiej Unii Nadawców prezentują utwory muzyczne, które następnie są oceniane poprzez głosy widzów oraz sędziów, którzy odpowiadają za połowę ostatecznych wyników. Skład jury Eurowizji składa się z profesjonalnych muzyków. Konkurs Eurowizji zrzesza przed telewizorami miliony setki widzów, co czyni go najpopularniejszym z najdłużej trwających programów telewizyjnych. Miejsce konkursu Eurowizja organizowane jest w kraju, w którym wygrał uczestnik poprzedniej edycji Eurowizji. Od 200 roku konkurs organizowany jest również przez internet. Eurowizja organizowana jest co roku.

Eurowizja jak zagłosować?

Głosowanie Eurowizja odbywa się podczas trwania konkursu przez dostępny telefon Eurowizja. W celu zagłosowania na ulubiony utwór w wykonaniu kandydatów Eurowizji wystarczy wysłać wiadomość SMS na podany numer telefonu Eurowizji –  73 555. Warto pamiętać o dostępności linii telefonicznej Eurowizja, która jest podana na ekranie monitora. Każda osoba może oddać głos dopiero po wystąpieniu wszystkich kandydatów Eurowizji. W treści wiadomości SMS wysyłanej na numer telefonu Eurowizji powinien się znaleźć numer danego utworu wyświetlony podczas transmisji Eurowizji. Linie telefoniczne Eurowizja, otwierane są w wyznaczonym do tego celu czasie, aby każdy widz mógł swobodnie oddać głos poprzez telefon Eurowizja. Po tym jak zostanie nadany komunikat o możliwości oddawania głosów, telefon Eurowizja jest czynny przez 15 minut. W przypadku wysłania głosu w innych ramach czasowych niż te, które zostały podane, głos może zostać nieuznany, dlatego warto śledzić wszystkie komunikaty dotyczące otwarcia linii telefonicznych Eurowizja. Głosy oddane poprzez telefon Eurowizja stanowią połowę wyników Eurowizji. W celu uzyskania informacji dotyczących wydarzeń Eurowizja zaleca się śledzenie mediów społecznościowych Eurowizji.

Eurowizja telefon – 73 555