KFD Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-03-12 03:39:35
  • Data modyfikacji: 2022-09-28 15:51:33
KFD Telefon

KFD telefon - zadzwoń w sprawie zamówienia, zgłoś problemy technicznie z płatnością. Zadzwoń i zapytaj w sprawie reklamacje. Aktualne dane kontaktowe

KFD kontakt

KFD jest firmą produkującą oraz sprzedającą swoje autorskie suplementy diety dla osób praktykujących częstą aktywność fizyczną. KFD kontakt ze sobą umożliwia na kilka sposobów. Możliwe jest wysłanie wiadomości wykorzystując adres e-mail KFD lub formularz kontaktowy zamieszczony przez firmę na swojej stronie. Dodatkowo KFD telefon obsługuję przez biuro obsługi klienta, gdzie można zgłaszać opinie oraz reklamację. Możliwe jest również uzyskanie pomocy technicznej w przypadków wystąpienia problemów z kontem lub statusem płatności.

KFD telefon

KFD telefon obsługuję przez biuro informacyjne, dzięki czemu można uzyskać pełne wsparcie dotyczące konta, zapytać o nowości czy promocję. Dodatkowo możliwe jest zadanie pytania dotyczącego płatności, w przypadku gdy występuję problem. Telefon KFD obsługiwany jest w dni robocze od 7:00 do 16:00

KFD telefon +48 22 100 1425

KFD kontakt online

W przypadku niekompletnego zamówienia lub chęci zgłoszenia reklamacji możliwe jest wysłanie wiadomości wykorzystując adres e-mail KFD, lub formularz kontaktowy umieszczony na stronie. Co więcej, KFD kontakt online możliwy jest za pośrednictwem mediów społecznościowych, na których można wysłać wiadomość prywatną. W przypadku chęci wysłania wiadomości e-mail, wymagana jest znajomość języka angielskiego, w którym obsługiwana jest poczta. Tak więc lepszym sposobem będzie wysłanie wiadomości przez formularz.

KFD adres e-mail [email protected]

KFD kontakt online

Dane kontaktowe KFD oraz adresy do reklamacji, firma udostępnia na swojej stronie. Możliwe jest zwrócenie produktu, jednak warto wcześniej poinformować sklep o tym telefonicznie.

Adres KFD reklamacje
KFD sp. z o.o. Ul. Innowacyjna 4, 55-330 Wróblowice