0

Gerda telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-07-26 20:01:35
  • Data modyfikacji: 2022-07-20 14:40:45
Gerda telefon

Numer telefonu dostępny jest na stronie Gerda. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy oraz informacji na temat Gerda. Dane kontaktowe do Gerda podane na stronie infolinii.

Gerda kontakt

Gerda Sp. z o.o. – polskie przedsiębiorstwo działające na rynku zabezpieczeń od 1987 roku, producent drzwi, zamków i okuć. Gerda posiada trzy zakłady produkcyjne – w Warszawie, w Sokołowie i w Starachowicach. Przedsiębiorstwo posiada ponad 1500 punktów sprzedaży detalicznej. Poza sprzedażą detaliczną, produkty Gerda wyposażają również sektor inwestycyjny – biura, instytucje publiczne, magazyny, osiedla, apartamenty itp. Od 2017 roku firma, w ramach projektu Akademia Gerda, organizuje szkolenia i certyfikacje dla montażystów swoich produktów W 2016 roku Gerda w celu szerzenia wiedzy i zwiększania świadomości w zakresie profesjonalnego montażu nawiązała współpracę z Zespołem Szkół Zawodowych nr 5 im. Gen. Ignacego Prądzyńskiego w Białymstoku, w ramach projektu klas patronackich „Dobry Montaż”. Siedziba Gerda Sp. z o.o. zlokalizowana jest pod adresem Sokołów, ul. Sokołowska 49, 05-806 Komorów. Jednym ze sposobów kontaktu z Gerda jest uzupełnienie intuicyjnego i prostego w obsłudze formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu:

  • Imię
  • Nazwisko
  • Telefon
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Wiadomość

 Chcąc skontaktować się online z Gerda wystarczy wysłać zapytanie na podany adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]. Gerda umożliwia kontakt online w zależności od zainteresowania danym typem produktów:

Gerda telefon (+48) 22 329 10 30

W celu uzyskania informacji na temat danego produktu lub poradzie w wyborze warto skorzystać z linii telefonicznej Gerda. Wystarczy zadzwonić na podany numer telefonu (+48) 22 329 10 30. Warto jednak zapoznać się z godzinami, w których linia jest czynna. Zaleca się znaleźć informacje na stronie Gerda.