0

Telefon Hive

  • Kategoria: usługi

  • Data publikacji: 2020-01-30 10:57:22
  • Data modyfikacji: 2022-08-30 11:17:34
Telefon Hive

Aktualne dane kontaktowe do firmy Hive. Skorzystaj z pomocy konsultantów w sprawie wynajmu hulajnogi na telefonie Hive. Sprawdź czy hulajnogi Hive są wciąż możliwe do wynajęcia.

Co to jest Hive?

Była to firma, dzięki której za pomocą aplikacji można było wynająć hulajnogi. Firma zadebiutowała w 2019 roku w Warszawie. Bardzo szybko jednak ze względu na liczne kradzieże, a następnie obostrzenia pandemiczne firma Hive zniknęła z rynku. W drugiej połowie 2020 roku hulajnogi powróciły w innych barwach. Firma Hive przekształciła się we Free Now. Dzięki Free Now klienci mają możliwość wynajęcia hulajnogi lub taksówki. Posiada ona swoją własną aplikację na telefon, w której możliwe jest sprawdzenie miast, w których klienci mają możliwość rezerwacji i wynajmu pojazdów.

Kontakt Hive

Przed kontaktem z Hive, które obecnie jest przekształcone we Free Now warto skorzystać z przygotowanych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli zainteresowany nie znajdzie tam interesującego go pytania, warto wtedy skorzystać z formularza kontaktowego do Biura Obsługi Klienta. Konsultanci starają się odpowiadać na zgłoszenia na bieżąco.

Telefon Hive

W przypadku osób preferujących kontakt telefoniczny niestety nie istnieje telefon Hive. Firma nie podała na stronie internetowej telefon Hive. Obecnie firma przekształciła się we Free Now, zatem można skorzystać z udostępnionych form kontaktu tej firmy. Niestety Free Now telefon również nie znajduje się na stronie internetowej. Jeśli telefon Hive zostanie udostępniony przez firmę na stronie internetowej zostanie ta informacja zaktualizowana tak szybko jak to możliwe.

E-mail Hive

Ze względu na to, że Hive przekształciło się we Free Now obecnie nie istnieje kontakt do starej firmy za pomocą adresu e-mail Hive. Opcją dla zainteresowanych kontaktem elektronicznym mógłby być adres e-mail Free Now, czyli nowej firmy zajmującej się wynajmem hulajnóg jednak Free Now nie podało na swojej stronie internetowej adresu poczty elektronicznej. Nie ma zatem możliwości wysłania wiadomości na e-mail Free Now. Zainteresowanym pozostaje możliwość skontaktowania się, wykorzystując formularz kontaktowy znajdujący się pod odpowiednią zakładką na stronie internetowej.