0

Telefon Polska Sieć Taxi

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-07-15 09:53:43
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 10:11:06
Telefon Polska Sieć Taxi

Zamów taksówkę Polskiej Sieci Taxi, dzwoniąc pod odpowiedni numer telefonu. Telefon Polska Sieć Taxi dostępny dla zainteresowanych na stronie. Skorzystaj z usług przewozowych Polskiej Sieci Taxi.

Co to jest Polska Sieć Taxi?

System Polska Sieć Taxi umożliwia zainteresowanym zamówienie taksówki na kilka różnych sposobów. Można do tego wykorzystać aplikację, stronę internetową lub telefon Polskiej Sieci Taxi. Klienci mogą zamawiać taksówki w większości miast wojewódzkich dzięki ponad 5 tysiącom taksówkarzy pracujących w partnerskich sieciach taksówkowych. Dzięki aplikacji użytkownik ma możliwość śledzenia aktualnego miejsca na mapie zamówionej taksówki.

Kontakt Polska Sieć Taxi

Na stronie internetowej Polskiej Sieci Taxi znajduje się prosty formularz kontaktowy służący do kontaktu z Obsługą Klienta. Można zadawać pytania, kierować sugestie lub na przykład wysłać wiadomość w sprawie współpracy. Na wszystkie z tych pytań konsultanci starają się odpowiadać w godzinach pracy tak szybko jak to możliwe. Informacje, jakie trzeba podać w formularzu to

  • dział, do którego kierowane jest pytanie (wybierane z gotowej listy)
  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • treść wiadomości

Po wysłaniu wiadomości trafia ona do konsultantów pracujących w odpowiednim dziale handlowym, technicznym oraz dziale rozliczeń. Pracownicy starają się odpisywać na pytania w wiadomościach e-mail jak najszybciej.

Telefon Polska Sieć Taxi

Polska Sieć Taxi udostępniła dla klientów 3 numery telefonów. Każdy z nich przeznaczony jest do kontaktu z odpowiednim działem. W przypadku działu handlowego jest to telefon Polska Sieć Taxi: +48 782 994 555. Drugi telefon Polska Sieć Taxi to numer do działu rozliczeń: +48 22 514 19 04. Ostatni numer telefonu jest udostępniony dla klientów w przypadku chęci uzyskania pomocy w sprawie problemów technicznych. Telefon do kontaktu to: +48 22 514 19 16.

E-mail Polska Sieć Taxi

Do Polskiej Sieci Taxi istnieje kilka możliwości kontaktu. Jednym z nich jest kontakt przez telefon Polska Sieć Taxi na jeden z wybranych numerów. Drugą opcją jest kontakt elektroniczny, jednak w tym przypadku dostępny jest jedynie formularz kontaktowy. Nie ma możliwości skontaktowania się za pomocą e-mail Polska Sieć Taxi.