0

Missguided telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-11-27 06:35:46
  • Data modyfikacji: 2022-07-05 15:45:54
Missguided telefon

Missguided kontakt z klientem. Skontaktuj się z Missguided. Telefon kontaktowy do Missguided. Infolinia telefoniczna Missguided. Telefon Missguided dla zainteresowanych.

Missguided kontakt

Missguided jest detalicznym sprzedawcą z Wielkiej Brytanii, który prowadzi internetowy sklep z odzieżą dla kobiet. Missguided nie posiada niestety żadnej stacjonarnej lokalizacji na terenie Polski, dlatego też kontakt stacjonarny ze sklepem internetowym Missguided jest niemożliwy. Aby skontaktować się z Missguided, należy swoją wiadomość lub zapytanie wysłać na adres poczty elektronicznej odzieżowego sklepu internetowego Missguided [email protected]. Konsultanci pracujący w sklepie Missguided gwarantują odpowiedzi na zadane im pytanie w ciągu 48h od momentu, w którym zgłoszenie zostało przyjęte.

E-mail: [email protected] 

Missguided telefon

Kontakt telefoniczny Missguided jest obecnie niemożliwy, ponieważ Missguided nie posiada swojej infolinii dla klientów. Aby skontaktować się z Missguided, należy użyć jakiejś innej formy kontaktu, ponieważ telefon Missguided nie jest aktualnie dostępny. Gdy telefon Missguided zostanie udostępniony, dane na stronie telefonu zostaną zaktualizowane. Jedynym sposobem na kontakt z Biurem Obsługi Klienta Missguided jest obecnie skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej Missguided lub z czatu znajdującego się na mediach społecznościowych. Telefon Missguided jest dostępny jedynie w formie czatu w aplikacji Messanger.