0

SMS Kredyt telefon

  • Kategoria: bankowość

  • Data publikacji: 2019-02-19 22:15:10
  • Data modyfikacji: 2022-11-19 14:30:14
SMS Kredyt telefon

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualne sposoby na skontaktowanie się z SMS Kredyt? Na poniższej stronie internetowej podane zostały wszelkie metody w tym także telefon SMS Kredyt. Telefon SMS Kredyt to możliwość otrzymania informacji.

SMS Kredyt telefon

Jedną z możliwości skontaktowania się z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest opcja zadzwonienia pod podany poniżej telefon SMS Kredyt. Za jego pomocą klienci mogą bezpośrednio porozmawiać z pracownikami SMS Kredyt oraz otrzymać aktualne informacje dotyczące oferty firmy. Konsultanci, którzy odpowiedzialni są za obsługę telefonu SMS Kredyt dzięki nabytej wiedzy, mogą bez problemu odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto także dodać, że poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon SMS Kredyt. Z tego względu każdy z dostępnych numerów został odpowiednio opisany, co z pewnością ułatwi klientom znalezienie odpowiedniego kontaktu. Dodatkowo telefon SMS Kredyt aktywny jest dla klientów wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.

Telefon SMS Kredyt: 71 719 33 03
Telefon SMS Kredyt w sprawach windykacji: 71/778-92-00

SMS Kredyt kontakt

Drugą z dostępnych możliwości na skontaktowanie się z SMS Kredyt jest skorzystanie z adresu poczty elektronicznej. Dzięki wiadomościom mailowym klienci mają możliwość na rozwiązanie problemów i wątpliwości poprzez korespondencję mailową z konsultantami Centrum Obsługi Klienta SMS Kredyt. Należy pamiętać, żeby wiadomość klienta zawierała powód, z jakim zwraca się on do pracowników SMS Kredyt, a także jak najbardziej szczegółowy opis problemu. Znacząco skróci to czas na znalezienie odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail SMS Kredyt: [email protected]
E-mail SMS Kredyt w sprawach windykacji: [email protected]

Osoby preferujące tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z dostępnego adresu korespondencyjnego. Na podany niżej adres możliwe jest wysyłanie problemów za pomocą listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję kontaktu, trzeba uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na wiadomość zwrotną niekiedy będzie trzeba poczekać znacznie dłużej. Jeśli więc sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z dostępnego telefonu SMS Kredyt.

Adres korespondencyjny: ul. Św. Mikołaja 8-11, 50-125 Wrocław