0

Karcher telefon

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2018-09-01 22:00:27
  • Data modyfikacji: 2022-10-13 13:55:03
Karcher telefon

Możliwość bezpośredniej rozmowy z pracownikami firmy poprzez telefon Karcher. Wszystkie aktualne sposoby na kontakt z firmą opisane zostały na poniższej stronie. Klienci, którzy chcą uzyskać aktualne informacje powinni wypróbować telefon Karcher. Wypróbuj dostępne sposoby na kontakt z Biurem Obsługi Klienta Karcher.

Telefon Karcher

Sposobem na bezpośredni kontakt z konsultantami Centrum Obsługi Klienta firmy jest wybór dostępnego na stronie telefonu Karcher. Daje klientom możliwość na rozmowę z pracownikami firmy i uzyskanie informacji o aktualnych ofertach. Dodatkowo także konsultanci obsługujący telefon Karcher potrafią udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania i niejasności osób dzwoniących, które związane są z urządzeniami Karcher. Na poniższej stronie umieszczone zostały dwa aktualne numery kontaktowe do firmy. W przypadku, gdyby jeden z telefonów Karcher był zajęty, warto skorzystać wtedy z drugiego numeru. Dodatkowo konsultanci Centrum Obsługi Klienta firmy odbierają od klientów telefony wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Telefon Karcher: 12 63 97 105
Telefon Karcher: 801 811 234
Fax: 12 63 97 111

Kontakt Karcher

W celach kontaktu z firmą Karcher klienci mogą także skorzystać z dostępnego adresu poczty elektronicznej. Dzięki temu istnieje możliwość korespondencji z konsultantami Biura Obsługi Klienta firmy. W tytule wiadomości należy umieścić powód, z jakim klient zwraca się do firmy Karcher, a w treści dokładnie opisać powód. Na wiadomość zwrotną będzie trzeba poczekać do kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail: [email protected]

Dodatkowo klienci preferujący kontakt za pośrednictwem korespondencji tradycyjnej, skorzystać mogą z adresu korespondencyjnego. Za jego pośrednictwem w formie listów można wysyłać wszelkiego rodzaju prośby, czy zażalenia. Warto jednak dodać, że w przypadku wybrania tej opcji na odpowiedź zwrotną trzeba będzie poczekać znacznie dłużej.

Adres korespondencyjny

Kärcher Sp. z o.o.
ul. Stawowa 138-140, 31-346 Kraków

Strona internetowa Karcher

Klienci mogą skorzystać także z formularza kontaktowego, który umieszczony został na oficjalnej stronie internetowej Karcher. Przed wysłaniem go należy wypełnić wszystkie wymagane pola, następnie wybrać temat zgłoszenia, a w treści wiadomości dokładnie opisać daną sprawę.