0

Kopalnia Soli Kłodawa telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2019-06-30 01:26:05
  • Data modyfikacji: 2022-07-15 09:44:51
Kopalnia Soli Kłodawa telefon

Dane kontaktowe do Kopalnia Soli Kłodawa dostępne na stronie infolinii. Skontaktuj się z konsultantami w celu uzyskania pomocy dla zwiedzających.

Kopalnia Soli Kłodawa kontakt

Kopalnia Soli Kłodawa” jest to największy producent soli w Polsce. Administracyjnie Kopalnia soli w Kłodawie położona jest w województwie wielkopolskim, powiat Koło, przy trasie międzynarodowej A2, w połowie drogi pomiędzy Poznaniem i Warszawą. Produkcja soli kamiennej (kopalnej) od ponad pół wieku.  „Kłodawa” to największa i najgłębsza kopalnia soli w Polsce. Wydobywa się w niej najczystszą sól kamienną na świecie o barwie białej i unikalnej różowej – to jedyne złoże tej soli w Europie. Kłodawskie pokłady soli powstały 250 milionów lat temu i od tego czasu pozostawały nietknięte pod ziemią. Wydobycie prowadzi się tradycyjną metodą górniczą, która pozwala zachować w pełni naturalne walory kłodawskiej soli. Jedną z form kontaktu online oprócz numeru telefonu jest wypełnienie przygotowanego przez doświadczonych konsultantów formularza kontaktowego. Wystarczy uzupełnić odpowiednie pola danych w arkuszu, który jest intuicyjny i szybki:

  • Imię
  • Adres elektronicznej poczty internetowej
  • Temat
  • Wiadomość

Po prawidłowym wypełnieniu formularza zostanie on przesłany do konsultantów z Biuro Obsługi Klienta. Dla zainteresowanych kontaktem z Kopalnia Soli Kłodawa dostępny jest adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

Kopalnia Soli w Kłodawie zlokalizowana jest pod adresem – 62-650 Kłodawa, Aleja 1000-lecia 2

Infolinia Kopalnia Soli Kłodawa

Dzięki dostępowi do infolinii możliwe jest wykonanie połączenia na numer telefonu 63 27 33 200. Jest to numer telefonu do centrali, którą obsługujący konsultanci są w gotowości, aby odpowiedzieć na najbardziej zawiłe pytania klientów. Chcąc skontaktować się z sekretariatem Kopalnia Soli Kłodawa został udostępniony numer telefonu 63 27 33 351, który jest obsługiwany przez pracowników sekretariatu. Bilety w celu zwiedzania Kopalnii Soli Kłodawa można zakupić stacjonarnie lub przez online.

Kopalnia Soli Kłodawa telefon 63 27 33 200