0

Telefon Elektrownia Powiśle Warszawa

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-04-20 18:35:19
  • Data modyfikacji: 2022-09-26 15:30:42
Telefon Elektrownia Powiśle Warszawa

Elektrownia Powiśle Warszawa telefon kontaktowy - zadzwoń i zapytaj o godziny otwarcia. Zadaj pytanie odnośnie parkingu. Aktualne dane kontaktowe

Elektrownia Powiśle Warszawa Kontakt

Elektrownia Powiśle to nieistniejąca już elektrownia, która została uruchomiona w 1904 roku w Warszawie na Powiśli. Znana również pod nazwą Elektrownia Warszawska i Elektrownia Miejska. Część budynków, które zostały zachowane zostały zaadaptowane na potrzeby otwartego w 2020 roku kompleksu usługowo-handlowego.

Elektrownia Powiśle kontakt umożliwia w celach informacyjnych. Dane kontaktowe można znaleźć na oficjalnej stronie. Elektrownia Powiśle telefon obsługuję przez recepcję. Możliwe jest również zainstalowanie aplikacji na urządzeniach mobilnych, która posiada pełne informacje oraz aktualne dane na temat sklepów, oraz nadchodzących wydarzeń.

Elektrownia Powiśle telefon

Elektrownia Powiśle telefon obsługiwany przez recepcję może posłużyć w celach informacyjnych, aby poznać szczegóły usług świadczonych przez placówkę. Możliwe jest również zapytanie o parking, aktualności czy przyszłe wydarzenia.

Elektrownia Powiśle telefon recepcja +48 22 128 56 00

Elektrownia Powiśle adres e-mail

Elektrownia Powiśle umożliwia również kontakt online. Dane służące do nawiązania kontaktu znajdują się na oficjalnej stronie. Możliwe jest wysłanie wiadomości e-mail Elektrownia Powiśle stara się odpisywać na bieżąco. Elektrownia Powiśle kontakt online możliwy również poprzez wykorzystanie mediów społecznościowych.

Elektrownia Powiśle e-mail recepcja: [email protected]
Elektrownia Powiśle e-mail media: [email protected]

Elektrownia Powiśle dane kontaktowe

Najlepszym sposobem na pozyskanie informacji o galerii będzie rozmowa z jej pracownikami i zarządem. Możliwe jest to po odwiedzeniu Elektrowni Powiśle osobiście. Szczegółowe dane kontaktowe Elektrownia Powiśle umieściła na swojej oficjalnej stronie.

Elektrownia Powiśle adres:
Dobra 42, 00-312 Warszawa