0

Kraków telefon

  • Kategoria: urzędy

  • Data publikacji: 2018-05-04 12:02:56
  • Data modyfikacji: 2023-01-05 11:33:08
Kraków telefon

Sprawdź dostępne sposoby na skontaktowanie się z Krakowem. Telefon Kraków daje możliwość na otrzymanie potrzebnych informacji oraz niezbędnych danych. Już dziś wypróbuj dostępny na stronie telefon Kraków.

Miasto Kraków

Kraków jest to pełna legend, bezcennych zabytków architektury i sztuki oraz dobrej zabawy, historyczna stolica Polski z centrum wpisanym od ponad 40 lat na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, oczarowuje od pierwszego wejrzenia. Założony przez mitycznego Kraka gród nad Wisłą łatwo się zwiedza. Turyście w odkrywaniu atrakcji pomoże nie tylko kilka dobrze przygotowanych aplikacji mobilnych, ale też bardziej tradycyjny system oznakowania: mapy i strzałki do najważniejszych obiektów, umieszczone w centrum. Przybywający pociągiem w zaledwie kwadrans dotrą z Dworca Głównego (poprzez gigantyczne centrum handlowe Galeria Krakowska) do Starego Miasta.

Telefon Kraków

Miasto Kraków umożliwia wszystkim zainteresowanym kontakt przede wszystkim za pomocą dostępnego poniżej telefonu Kraków. Osoby mające jakiekolwiek pytania dotyczące struktury i funkcjonowania miasta, atrakcji czy administracji mogą kierować swoje zapytania doświadczonym konsultantom Centrum Obsługi Klienta. Doświadczeni pracownicy urzędu miasta z przyjemnością odpowiedzą dzwoniącym na wszelkie pytania, udzielą szczegółowych informacji dotyczących miasta Kraków oraz rozwieją jakiekolwiek wątpliwości dotyczące wspomnianych kwestii. Dodatkowo poniżej podany został więcej niż jeden aktualny telefon Kraków. W przypadku niedostępności jednego z numerów warto spróbować wykonać połączenie na inny kontakt. Telefon Kraków dostępny jest dla klientów wyłącznie w określonych godzinach.

Telefon Kraków: +48 12 616 12 00
Telefon Kraków: +48 12 616 1207

Urząd Miasta Kraków

Do dyspozycji osób kontaktujących się z Urzędem Miasta Kraków telefon do biura obsługi klienta dostępny jest wyłącznie w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30. W tym czasie pracownicy urzędu dołożą wszelkich starań, aby osoby dzwoniące uzyskały taką pomoc, która po rozłączeniu z biurem obsługi klienta nie pozostawi żadnych wątpliwości ani pytań. Osoby dzwoniące do Urzędu Miasta Kraków muszą zapłacić za możliwość rozmowy. Koszt połączenia zgodny jest z taryfą operatora klienta.

Kraków kontakt

Osoby preferujące kontakt za pośrednictwem internetu, mogą skontaktować się z pracownikami Centrum Obsługi Klienta za pośrednictwem wysłania wiadomości mailowej, na podany poniżej adres poczty elektronicznej. W swojej wiadomości należy umieścić temat oraz dokładnie opisać problem, z jakim klient potrzebuje pomocy. Wiadomość zwrotna ze strony pracowników powinna zostać wysłana w przeciągu kilku dni roboczych. Z pewnością eksperci Biura Obsługi Klienta dołożą wszelkich starań, aby wysłać wiadomość wraz z odpowiedzią, jak najszybciej będzie to tylko możliwe.

Dane korespondencyjne Kraków

Osoby preferujące bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z podanego adresu korespondencyjnego. Na poniższy adres możliwe jest wysyłanie spraw klientów przy pomocy listów. Należy jednak nadmienić, że wybierając tę opcję na kontakt wiadomość zwrotna, może zostać dostarczona w znacznie dłuższym terminie do klienta. W przypadkach, gdy sprawa klienta jest nagląca, warto skorzystać z podanego powyżej telefonu Kraków.

Adres korespondencyjny Urząd Miasta Kraków

Ul. Wszystkich Świętych 3-4 
31-004 Kraków