0

Aquapark Wrocław Telefon

  • Kategoria: turystyka

  • Data publikacji: 2023-07-14 16:52:49
  • Data modyfikacji:
Telefon Aquapark Wrocław

Szukasz informacji o godzinach otwarcia Aquapark Wrocław? Aktualny numer telefonu Aquapark Wrocław. Kliknij i zobacz aktualny telefon Aquapark Wrocław.

Aquapark Wrocław to popularny kompleks rekreacyjny i park wodny znajdujący się we Wrocławiu, w Polsce. Aquapark Wrocław Brochów oferuje wiele atrakcji wodnych dla wszystkich grup wiekowych. W Aquapark Wrocław można znaleźć tam różnorodne zjeżdżalnie, baseny o różnych głębokościach, wodospady, jacuzzi, lazy river (pływająca rzeka), a także brodziki dla dzieci. W Aquapark Wrocław saunarium jest interesującą atrakcją. Dla miłośników adrenaliny Aquapark Wrocław Borowska posiada również strefy do surfowania na sztucznych falach. Oprócz atrakcji wodnych, Aquapark Wrocław Brochów oferuje także inne udogodnienia rekreacyjne. Można znaleźć tam sauny, siłownię, centrum fitness, a także strefy relaksacyjne, gdzie można odpocząć i zregenerować siły po zabawie w wodzie.

Aquapark Wrocław bilety

Aquapark Wrocław oferuje różne rodzaje biletów, w zależności od preferencji i czasu spędzonego w parku. Ceny biletów różnią się w zależności od wieku i długości pobytu. Na oficjalnej stronie Aquapark Wrocław cennik posiada informacje na temat aktualnych cen biletów i ofert specjalnych. W obiekcie Aquapark Wrocław bon turystyczny może zostać użyty do płacenia za bilety. Ceny biletów różnią się zależnie od strefy, którą jesteśmy zainteresowani. Przykładowo, dwugodzinne, jednorazowe wejście normalne kosztuje 60zł. W cenniku Aquapark Wrocław są również dostępne bilety rodzinne czy inne promocje.

Aquapark Wrocław kontakt

Oto kilka sposobów kontaktu z Aquapark Wrocław:

Telefon Aquapark Wrocław: Można skontaktować się bezpośrednio z aquaparkiem dzwoniąc pod numer telefonu Aquapark Wrocław, który jest udostępniony na oficjalnej stronie internetowej parku. Infolinia Aquapark Wrocław jest dostępna dla każdego klienta.

E-mail: Można wysłać wiadomość email na adres, który jest podany na stronie Aquapark Wrocław. Pisanie wiadomości email umożliwi skonsultowanie się w sprawie biletów, zapytanie o godziny otwarcia Aquapark Wrocław lub uzyskanie innych informacji, na które potrzebuja odpowiedzi. Email: [email protected].

Formularz kontaktowy: Aquapark Wrocław Brochów może udostępniać formularz kontaktowy na swojej oficjalnej stronie internetowej. Wypełnienie formularza kontaktowego pozwoli na przesłanie wiadomości bezpośrednio do personelu parku. Można w nim zawrzeć swoje pytania, uwagi lub prośby, a personel parku odpowie na wiadomość. Najszybszą formą kontaktu jest infolinia Aquapark Wrocław.

Email Aquapark Wrocław: [email protected]

Godziny otwarcia Aquapark Wrocław:

  • poniedziałek 08:00–23:00
  • wtorek 08:00–23:00
  • środa 08:00–23:00
  • czwartek 08:00–23:00
  • piątek 08:00–23:00
  • sobota 08:00–23:00
  • niedziela 08:00–23:00

Telefon Aquapark Wrocław: +48 717 711 511

Dzwonienie na telefon Aquapark Wrocław równa się z dodatkowymi opłatami zależnymi od operatora sieci.