e-TOLL Telefon

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2019-04-05 02:32:08
  • Data modyfikacji: 2022-08-12 15:38:38
e-TOLL Telefon

Skorzystaj z telefonu e-TOLL w celu skontaktowania się z konsultantami. Centrum Obsługi Klienta dostępne pod odpowiednim numerem telefonu. Uzyskaj aktualne informacje dotyczące opłat za przejazd autostradach na wybranych odcinkach.

Co to jest e-TOLL

e-TOLL jest systemem polegającym na pobieraniu opłat od kierowców za przejazdy przez konkretne odcinki autostrad. System ten w 2021 roku zastąpił dotychczas działający system viaTOLL. e-TOLL umożliwia elektroniczne opłacanie przejazdów po płatnych odcinkach dróg. Działa to dzięki pozycjonowaniu satelitarnemu kierującego. W przypadku chęci kontaktu z e-TOLL istnieje taka możliwość dla zainteresowanych klientów.

Kontakt e-TOLL

Najprostszą opcją kontaktu z e-TOLL jest sposób elektroniczny. Na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy przeznaczony dla osób nieposiadających konta w systemie e-TOLL. Należy w nim podać informacje:

  • imię i nazwisko
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • kategorię, temat i treść wiadomości

Wiadomości następnie trafiają do ludzi pracujących w e-TOLL jako konsultanci w Biurze Obsługi Klienta. Odpowiedzi przesyłane są na adres poczty elektronicznej podanej w formularzu kontaktowym. Dla zainteresowanych osób, którzy preferują rozmowę telefoniczną, zostały udostępnione dwa numery telefonów do kontaktu.

Telefon e-TOLL

Do kontaktu z e-TOLL zostały uruchomione dwie infolinie telefoniczne. Telefon e-TOLL przeznaczony jest do kontaktu z konsultantami usługi e-TOLL. W zależności od rodzaju telefonu, z jakiego jest wykonywane połączenie należy wybrać odpowiedni numer do e-TOLL. Telefon e-TOLL dla osób dzwoniących z telefonów stacjonarnych to: 800 101 101. Drugi numer telefonu przeznaczony jest dla telefonów komórkowych oraz dla dzwoniących zza granicy. Telefon e-TOLL do takich połączeń to: +48 22 521 10 10. Opłata za takie połączenia na telefon e-TOLL jest zgodna z ofertą operatora dzwoniącego.

E-mail e-TOLL

Kontakt elektroniczny z e-TOLL możliwy jest również za pomocą adresu poczty elektronicznej. Formularz kontaktowy jest jedną z możliwości, ale istnieje również opcja wysłania pytania bezpośrednio na adres e-mail e-TOLL. Wiadomości do Biura Obsługi Klienta można kierować na adres e-mail e-TOLL: [email protected].

Adres e-TOLL

Listowne zgłoszenia są ostatnią możliwością kontaktu. Zalecane jest przez e-TOLL dodanie informacji na kopercie o treści „dotyczy systemu e-TOLL”. Dzięki temu wiadomość znacznie szybciej trafia do odpowiednich rąk. Klienci mogą wysyłać listy pocztą tradycyjną na adres:

Ministerstwo Finansów
ul. Świętokrzyska 12
00-916 Warszawa