Semilac telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2020-02-12 07:54:06
  • Data modyfikacji: 2022-07-14 12:49:06
Semilac telefon

Dane kontaktowe do firmy Semilac. Telefon Semilac dostępny dla klientów do kontaktu. Skorzystaj z dostępnych danych do kontaktu z Biurem Obsługi klineta Semilac. Semilac telefon dostępny na stronie internetowej.

Firma Semilac

Główny filar firmy Semilac to zajmowanie się sprzedażą produktów do pielęgnacji dłoni i paznokci. Wszelkiego rodzaju kosmetyki, żele czy lakiery Semilac prowadzi ich sprzedaż. Znaleźć tam można również rzeczy do pielęgnacji rąk takie jak kremy i odżywki. Warto zaglądać na stronę, gdyż promocje Semilac prowadzi bardzo duże nawet do -80%. Produkty objęte promocją posiadają swoją osobną zakładkę, więc łatwo te produkty znaleźć.

Kontakt Semilac

Umożliwiony na stronie internetowej kontakt to przede wszystkim możliwość napisania i wysłania formularza kontaktowego. W polach konieczne jest wpisanie swoich podstawowych danych. Imię, e-mail, temat oraz treść wiadomości. Można również zamieścić numer telefonu, ale nie jest to konieczne. Odpowiedź na wiadomość zostanie wysłana na podany w formularzu adres elektroniczny. Zanim jednak klient zdecyduje się wysłać wiadomość w formularzu, warto sprawdzić najczęściej zadawane pytania w zakładce FAQ.

Semilac telefon

Firma posiada uruchomioną linię telefoniczną do obsługi klienta. Firma Semilac telefon udostępnia swoim klientom do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta. Telefon Semilac to: +48 61 306 70 30. Warto pamiętać, że telefon ten jest odbierany w godzinach od 8:00 do 16:00 tylko w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy niestety klient nie będzie w stanie się dodzwonić, więc warto wybrać jakiś inny sposób kontaktu. Inną opcją dobrą do kontaktu w dni nieobsługiwane przez konsultantów telefonicznych Semilac jest korespondencja tradycyjna lub elektroniczna.

Telefon Semilac: +48 61 306 70 30

Powyższy adres został udostępniony przez firmę na stronie internetowej i służy tylko do wysyłania wiadomości w formie tradycyjnej. W celu wysłania korespondencji do firmy należy zaadresować list na podany wyżej adres.

Adres Semilac: 62-052 Komorniki, ulica Poznańska 165, Nesperta Europe sp. z o. o.

E-mail Semilac

Istnieją dwa adresy e-mailowe udostępnione przez firmę. Dla zwykłych osób, czyli do działu obsługi klienta udostępniony został adres: [email protected]. Innym adresem jest e-mail do współpracy międzynarodowej o adresie [email protected].