0

Białas kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2018-05-25 18:07:58
  • Data modyfikacji: 2022-09-06 15:25:21
Białas kontakt

Białas telefon kontaktowy - zadzwon do Białasa. Wszystkie dane kontaktowe dostępne na stronie. SBM Label, e-mail, numer telefonu

Białas kontakt

Białas to polski raper, autor tekstów oraz freestyle'owiec. Białas w swojej twórczości jest znany najbardziej z występów w duecie z Solarem, którym założył SB Maffija. Ponadto prowadzi solową działalność jako artysta. Od początku swojej twórczości białas sprzedał ponad 120 000 płyt. Trzykrotny finalista WBW, czyli Wielkiej Bitwy Warszawskiej. Białas może pochwalić się także 5-krotnym debiutem w krajowej liście sprzedaży, a trzykrotnie znajdował się na pierwszym miejscu. Białas koncerty oraz ich dostępność biletów można śledzić na Instagramie artysty

Kontakt z białasem najłatwiej nawiązać przez media społecznościowe takie jak Instagram czy Facebook. Artysta nigdzie nie podał własnego numeru telefonu. Białas telefon, jaki jest podany na jego mediach to numer w sprawie bookingu koncertów. W celu skontaktowania się z białasem można wykorzystać adres e-mail jednak jest przeznaczony dla osób chcących nawiązać współprace.

Białas telefon kontaktowy

Białas telefon kontaktowy dla osób publicznych nie jest znany. Jednak w celu rezerwacji koncertów można skontaktować się z osobą odpowiedzialną za tego typu wydarzenia. 

Telefon kontaktowy:

783 9999 51

Białas kontakt online

Aby uzyskać kontakt online z białasem, najprościej wykorzystać media społecznościowe artysty. W przypadku bookingu koncertów, spraw czysto biznesowych, podjęcia współpracy najlepiej wykorzystać odpowiednie adresy e-mail. Dostępny jest także adres e-mail Białas w przypadku spraw związanych ze sklepem internetowym czy zwrotem przesyłek.

Sklep Białas:

e-mail: [email protected] 

Współpraca

e-mail: [email protected]

Managment:

e-mail: [email protected]

Booking:

e-mail: [email protected]

Dane kontaktowe Białas

Jedyne dane do kontaktu z Białasem to adres korespondencyjny na wypadek zwrotów czy spraw związanych ze sklepem.

Adres korespondencyjny Białas:
SBMstore.pl
ul. Rydygiera 8 bud. 18 lok. M1A (piętro 2), 01-793 Warszawa