Hejka Tu Lenka kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-01-13 17:13:00
  • Data modyfikacji: 2022-12-31 13:23:37
Hejka Tu Lenka kontakt

Uzyskaj aktualny kontakt do Hejka Tu Lenka dzięki poniższej stronie internetowej. Skontaktuj się z Hejka Tu Lenka na różne dostępne sposoby. Niestety telefon Hejka Tu Lenka nie jest udostępniony dla fanów.

Kim jest Hejka Tu Lenka?

„Hejka tu Lenka” to kanał na YouTube należący do jednej z najmłodszych polskich twórczyń, Lenki Pachuc. Dziewczynka od 2016 roku tworzy własny kanał dla dzieci, na którym testuje i recenzuje popularne modele zabawek oraz tworzy filmiki w stylu bajek. Na kanale dziewczynki znalazło się już ponad 800 filmików, które ogląda regularnie wiele osób. Konto zgromadziło aż ponad 1,3 miliona subskrybentów. Kanał dziewczynki jest doskonałym miejscem dla producentów produktów, których odbiorcami docelowymi są najmłodsi.

Telefon Hejka Tu Lenka

Niestety, ale w chwili obecnej nie jest dostępny żaden aktualny telefon Hejka Tu Lenka. Z tego też względu fani Lenki nie mogą z nią bezpośrednio porozmawiać za pomocą dostępnego numeru kontaktowego. W przypadku udostępnienia aktualnego telefonu Hejka Tu Lenka poniższa strona z pewnością zostanie zaktualizowana o dodatkowe dane kontaktowe. Istnieją jednak inne sposoby na kontakt z Lenką, które zostały podane na poniższej stronie internetowej.

Kontakt Hejka Tu Lenka

Jedyny sposób na skontaktowanie się z twórczynią internetową pozostaje wysłanie wiadomości pod udostępniony adres poczty elektronicznej. Podany adres jest skrzynką elektroniczną, mamy Lenki. W treści wiadomości należy umieścić powód, z jakim klient pisze do Lenki, a w treści dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych. Z pewnością pracownicy odpowiedzialni za obsługę poniższego adresu poczty elektronicznej odpowiedzą na wszystkie nadesłane wiadomości mailowe, tak szybko, jak będzie to tylko możliwe.

E-mail Hejka Tu Lenka: [email protected]