Tu Zdrowie telefon

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-08-10 03:12:34
  • Data modyfikacji: 2022-08-10 11:26:33
Tu Zdrowie telefon

Aktualne dane kontaktowe do konsultantów Tu Zdrowie. Umów wizytę dzwoniąc na telefon Tu Zdrowie. Telefon Tu Zdrowie znajduje się na stronie internetowej dla pacjentów.

Co to jest Tu Zdrowie?

Tu Zdrowie posiada olbrzymią sieć placówek medycznych w całej Polsce. W sumie jest ich ponad 3700, a ich liczba wciąż rośnie. Tu Zdrowie zapewnia kontakt do lekarzy oraz możliwe jest uzyskanie bardzo krótkich terminów oczekiwania na wizytę. Pacjenci mają możliwość uzyskania telekonsultacji z lekarzem, czyli konsultacja online.

Kontakt Tu Zdrowie

Dla klientów na stronie internetowej znajduje się formularz kontaktowy, dzięki któremu możliwy jest kontakt do konsultantów Tu Zdrowie w bardzo prosty i intuicyjny sposób. Konieczne dane do podania to:

  • imię i nazwisko
  • numer telefonu
  • adres e-mail
  • treść wiadomości

Po wypełnieniu i wysłaniu zgłoszenia należy oczekiwać odpowiedzi od konsultanta na podanym adresie poczty elektronicznej. Wiadomości wysyłane są w odpowiednich godzinach tak szybko jak to możliwe. Warto skorzystać z tej formy kontaktu. Do dyspozycji zainteresowani mają również inne możliwości.

Telefon Tu Zdrowie

Istnieje możliwość kontaktu z konsultantami poprzez rozmowę głosową. Dla osób preferujących kontakt telefoniczny został udostępniony telefon Tu Zdrowie. Działa on jak infolinia telefoniczna. Aby zadzwonić do konsultantów Tu Zdrowie, należy skorzystać z telefonu Tu Zdrowie do kontaktu dla klientów, który został udostępniony na stronie internetowej: 58 888 2 999.

E-mail Tu Zdrowie

W przypadku, gdy zainteresowany preferuje kontakt elektroniczny, istnieje taka możliwość. Pierwszą z nich jest wcześniej wspomniany formularz kontaktowy. Drugą opcją jest wysłanie wiadomości bezpośrednio na adres poczty elektronicznej. Istnieje adres e-mail do kontaktu z Tu Zdrowie. Pytania należy kierować na adres: [email protected]. Na wiadomości odpowiadają osoby wykwalifikowane, które są w stanie rozwiać wszelkie wątpliwości.

Adres Tu Zdrowie

Istnieje główna siedziba Tu Zdrowie znajdująca się w Gdyni oraz dwa biura handlowe, z czego jedno w Warszawie, a drugie w Katowicach:

Siedziba TU ZDROWIE SA
ul. Śląska 17
81-319 Gdynia

Biuro Handlowe w Warszawie
ul. Kłobucka 23
02-699 Warszawa

Biuro Handlowe w Katowicach
ul. Bocheńskiego 38A pok. 225
40-859 Katowice