0

Monnari telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-09-14 23:23:08
  • Data modyfikacji: 2022-07-13 13:55:20
Monnari telefon

Linia telefoniczna czynna w wybranych godzinach pracy konsultantów. Dane kontaktowe dostępne na stronie infolinii Monnari.

Monnari kontakt

Monnari to polska marka odzieżowa z 20-letnią tradycją, stworzona dla kobiet, które cenią sobie elegancję oraz ponadczasowe, kobiece kroje. Szeroki asortyment ubrań, dodatków oraz modeli z linii Bags&Shoes dostępny jest w 167 salonach w całej Polsce, oraz w sklepie internetowym emonnari.pl.
Na kolekcje składają się autorskie projekty w limitowanych seriach, opracowywane przez zespół doświadczonych projektantów. Jednym ze sposobów kontaktu ze sklepem Monnari w formie online jest wypełnienie przygotowanego przez konsultantów intuicyjnego formularza kontaktowego. Wystarczy odpowiednio wypełnić pola danych w arkuszu:

  1. Imię
  2. Nazwisko
  3. Adres elektronicznej poczty internetowej
  4. Telefon komórkowy
  5. Temat
  6. Treść wiadomości

Dobrze wypełniony formularz zostanie natychmiastowo przesłany do konsultantów z Biuro Obsługi Klienta. W przypadku chęci wysłania zapytania bezpośrednio do BOK Monnari daje możliwość w postaci wysłania wiadomości na adres elektronicznej poczty internetowej [email protected]

W przypadku konieczności wysłania wiadomości do biura spółki wystarczy napisać wiadomość e-mail na adres [email protected]

Podczas wysyłania zapytania zaleca się oprócz podania podstawowych danych kontaktowych, dopisanie nr zamówienia w przypadku reklamacji lub zwrotów.

Siedziba spółki Monarii zlokalizowana jest w Polsce pod adresem – ul. Radwańska 6, 90-453 Łódź

Infolinia Monnari

Dzięki infolinii telefonicznej kontakt z biurem Monnari jest możliwy pod podanym numerem telefonu +48 42 237 13 34. Wystarczy tylko zadzwonić pod wybrany numer telefonu, aby otrzymać rozmowę z konsultantem, który z chęcią udzieli odpowiedzi na wszelakiego rodzaju pytania klienta. Godziny przyjmowania połączeń są wyznaczone od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, w weekendy oraz dni wolne od pracy konsultanci nie przyjmują połączeń telefonicznych. Warto przed zadzwonieniem zapoznać się z informacjami dotyczącymi zwrotów lub dostaw.