Telefon AIG Polska Ubezpieczenia

  • Kategoria: ubezpieczenia

  • Data publikacji: 2019-01-05 20:43:05
  • Data modyfikacji: 2022-09-15 16:27:52
Telefon AIG

W celu skontaktowania się z AIG warto wykorzystać telefon AIG. Zawsze aktualny numer AIG telefon znajduje się na stronie poniżej.

Telefon AIG

Przeprowadzenie rozmowy telefonicznej z jednym z agentów firmy ubezpieczeniowej AIG to sposób na uzyskanie informacji dotyczących oferty. Aby to zrobić warto skorzystać z telefon AIG. Poniższa strona jest źródłem informacji takich jak adres poczty elektronicznej czy AIG telefon. Ciągle rozwijająca się firma zatrudnia chętnych do pomocy agentów, którzy zawsze przedstawią aktualną indywidualną ofertę ubezpieczeniową. Jest to również sposób na uzyskanie odpowiedzi na pytania dotyczące szeroko pojętych ubezpieczeń. Aktualne dane kontaktowe znaleźć można poniżej.

Kontakt AIG

Kontakt AIG dla klientów indywidualnych
Telefon: +48 22 545 85 15
E-mail: [email protected]

Kontakt z AIG w sprawie odwołań od decyzji
E-mail: [email protected]

Reklamacje AIG
Telefon: +48 22 545 85 15
E-mail: [email protected]

Infolinia AIG Dla prasy
Telefon: +48 518 021 762
E-mail: [email protected]

Rozmowa telefoniczna z agentem firmy AIG tworzy możliwość opłacenia aktualnej składki ubezpieczeniowej oraz wykupienia nowej. Firma świadczy usługi ubezpieczeniowe od wielu lat, co sprawia, że jej pozycja na rynku jest ugruntowana wieloletnim doświadczeniem. Sprawia to, że jest ona chętnie wybierana przez klientów. Jest to również gwarant atrakcyjnych cen połączonych z profesjonalną i indywidualną obsługą klienta. Zawsze aktualny numer telefonu oraz adres poczty elektronicznej znajduje się powyżej dzięki skorzystaniu z wyszukiwarki numerów telefonu online.