0

Zwoltex Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2018-07-07 02:37:19
  • Data modyfikacji: 2022-11-26 19:37:08
Zwoltex Telefon

Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z firmą w tym także dostępny na stronie telefon Zwoltex. Dzięki telefonowi Zwoltex możliwe jest bezpośrednie połączenie z konsultantem Centrum Obsługi Klienta firmy oraz uzyskanie wszelkich aktualnych informacji o firmie.

Telefon Zwoltex

Jedną z możliwości na skontaktowanie się z firmą jest skorzystanie z dostępnego poniżej telefonu Zwoltex. Za jego pośrednictwem klienci mogą porozmawiać bezpośrednio z konsultantami Centrum Obsługi Klienta Zwoltex. Możliwe jest otrzymanie wszelkich informacji oraz odpowiedzi na pytania związane z działalnością Zwoltex. Niestety, ale godziny, w jakich telefon Zwoltex jest dostępny dla klientów, nie zostały podane. Z tego też względu wszystkie zainteresowane kontaktem osoby poprzez podany numer Zwoltex powinny we własnym zakresie dowiedzieć się o godzinach, w których telefon Zwoltex jest dostępny.

Telefon Zwoltex: +48 43 823 23 31 

Kontakt Zwoltex

Dodatkowo możliwe jest skontaktowanie z firmą Zwoltex za pomocą skorzystania z podanego poniżej adresu poczty elektronicznej, dzięki któremu osoby zainteresowane mogą korespondencyjnie wypytać o cenne informacje pracowników Biura Obsługi Klienta. Jest to idealna opcja dla wszystkich klientów preferujących kontakt za pośrednictwem internetu. Przed wysłaniem takiej wiadomości w jej temacie warto umieścić powód, z jakim klient zwraca się o pomoc do konsultantów spółki, a w treści samej wiadomości dokładnie opisać problem wraz z jak największą ilością przydatnych informacji. Dzięki tym szczegółom klient może w znaczący sposób uprościć i przyśpieszyć pracę ekspertów Zwoltex nad znalezieniem odpowiedniego rozwiązania. Wiadomość zwrotna powinna zostać dostarczona w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Zwoltex: [email protected]
E-mail Zwoltex: [email protected]

Klienci preferujący bardziej tradycyjne metody kontaktu mogą skorzystać z adresu korespondencyjnego. Należy jednak wspomnieć, że przy wyborze tej metody na wiadomość zwrotną klienci będą musieli poczekać znacznie dłużej. Dlatego, więc jeśli sprawa klienta jest nagląca, dobrze jest skorzystać z podanego powyżej telefonu Zwoltex.

Adres korespondencyjny Zwoltex: ul. Spacerowa 13, 98-220 Zduńska Wola