0

Telefon CD Projekt

  • Kategoria: technologia

  • Data publikacji: 2018-07-30 17:10:55
  • Data modyfikacji: 2022-10-10 21:01:04
Telefon CD Projekt

Sprawdź poniższą stronę internetową, na której umieszczone zostały wszelkie dostępne sposoby na kontakt z firmą w tym także aktualny telefon CD Projekt. Za pośrednictwem telefonu CD Projekt klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę telefoniczną z konsultantami Centrum Obsługi Klienta. Pracownicy firmy odpowiedzialni za telefon CD Projekt z pewnością udzielą wszystkim zainteresowanym odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Krótko o CD Projekt

CD Projekt jest to polska spółka akcyjna zajmująca się produkcją i dystrybucją gier komputerowych za pośrednictwem swoich jednostek zależnych. W 2020 roku CD Projekt został umieszczony na pierwszym miejscu w Rankingu 100 Największych Polskich Firm Prywatnych. Odniosła ogromny sukces w branży gier komputerowych. To właśnie dzięki CD Projekt klienci mają możliwość pograć w takie tytuły jak seria „Wiedźmin” czy też „Cyberpunk 77”. Gry te stały się ogromnym hitem sprzedażowym i znane są nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Telefon CD Projekt

Klienci mogą skontaktować się z firmą za pomocą dostępnego poniżej telefonu CD Projekt. Mają wtedy możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantem Centrum Obsługi Klienta firmy, a dzięki temu także na zdobycie wszelkich istotnych informacji dotyczących aktualnej oferty CD Projekt. Dodatkowo pracownicy telefonu CD Projekt z miłą chęcią odpowiedzą także na wszelkie pytania i wątpliwości osób dzwoniących. Warto dodać, że telefon CD Projekt jest dostępny dla klientów wyłącznie w określonych godzinach. Nie zostały jednak one podane na poniższej stronie, więc klienci przed kontaktem z firmą CD Projekt powinni na własną rękę wyszukać godziny dostępności telefonu CD Projekt.

Telefon CD Projekt: +48 22 519 69 00

Kontakt CD Projekt

Dodatkowo dla osób preferujących kontakt za pośrednictwem internetu firma CD Projekt udostępnia także adresy poczty elektronicznej, na które klienci mogą przesyłać bezpośrednie wiadomości do konsultantów Centrum Obsługi Klienta w różnych sprawach. Przed wysłaniem wiadomości mailowej warto sprawdzić, czy w tytule klient ujął sprawę, z jaką zwraca się do konsultantów Biura Obsługi Klienta, a w treści wiadomości trzeba dokładnie opisać zaistniałą sytuację. Z pewnością pracownicy firmy CD Projekt postarają się znaleźć odpowiedź jak najszybciej i przesłać ją w wiadomości zwrotnej w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail CD Projekt do Biura Firmy: [email protected]

E-mail CD Projekt w sprawach biznesowych: [email protected]

E-mail CD Projekt do konsultantów firmy: [email protected]

Osoby preferujące bardziej tradycyjne sposoby na kontakt z CD Projekt mogą skorzystać z podanego poniżej adresu korespondencyjnego. Na adres ten klienci mogą wysyłać sprawy w formie listów. Należy jednak zaznaczyć, że przy wyborze tego typu formy kontaktu, klient na odpowiedź ze strony Biura Obsługi Klienta firmy będzie musiał poczekać znacznie dłużej. W przypadku, gdy sprawa jest nagląca warto skorzystać z możliwości wykonania połączenia poprzez telefon CD Projekt.

Adres: ul. Jagiellońska 74, 03-301 Warszawa