0

W.KRUK telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-01-04 00:14:23
  • Data modyfikacji: 2022-09-12 16:52:38
W.KRUK telefon

Sprawdź wszystkie dostępne i aktualne telefony W.KRUK na poniższej stronie internetowej. Możliwe jest sprawdzenie aktualnej oferty, jaką daje klientom W.KRUK. Już dziś skorzystaj z telefonu W.KRUK.

W.KRUK co to jest?

W.KRUK jest przedsiębiorstwem jubilerskim w Polsce, które działa nieprzerwanie od 1840 roku. Założył je złotnik Leon Skrzetuski w Poznaniu przy ulicy Wodnej 12. W swojej pracowni jubiler wykonywał przede wszystkim przedmioty związane z liturgią. W ofercie sklepu poza biżuterią klienci nabyć mogą między innymi pierścionki zaręczynowe oraz obrączki, bardzo duży wybór zegarków zaczynając od najtańszych noszonych na co dzień, kończąc na znanych markach pokroju Rolex, Cartier, Patek Philippe, Omega, a także wielu innych. Przedmioty sprzedawane w W.KRUK cieszą się dużą popularnością wśród klientów i są one bardzo cenione.

W.KRUK kontakt

Kontakt z firmą W.KRUK możliwy jest dzięki dostępnemu na stronie telefonowi W.KRUK. Wszystkie aktualne numeru można także znaleźć dzięki internetowej książce numerów online. Poza kontaktem telefonicznym firma W.KRUK daje klientom możliwość wysłania wiadomości dzięki udostępnionemu adresowi poczty elektronicznej. Najlepszą jednak opcją pozostaje bezpośredni kontakt z telefonem W.KRUK. Jest to bezpośrednie źródło informacji, dzięki któremu klienci otrzymać mogą wszelkie informacje związane z ofertą asortymentu firmy. Warto zaznaczyć, że każdy dostępny na stronie telefon W.KRUK przekieruje klienta do danego oddziału. Dobrze jest więc przed wykonaniem telefonu sprawdzić, do którego konkretnego działu należy się dodzwonić. Konsultanci odpowiedzialni za obsługę telefonu W.KRUK z pewnością odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości dzwoniących do nich klientów. Warto zaznaczyć, że Biuro Obsługi Klienta obsługuje telefony tylko i wyłącznie w określonych godzinach. Należy więc sprawdzić poniższą stronę internetową i dowiedzieć się, w jakich godzinach telefon W.KRUK jest aktywny dla klientów.

Telefon W.KRUK: 12 345 1840
E-mail W.KRUK: [email protected]
*Telefon W.KRUK dostępny jest dla klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Kontakt z klubem dla przyjaciół W.KRUK
Adres e-mail: [email protected]

Telefon W.KRUK do Biura Obsługi Klienta
Telefon W.KRUK: +48 12 345 1840
Adres e-mail: [email protected]

Telefon w sprawach zegarków
Telefon W.KRUK: +48 12 345 1840
Adres e-mail: [email protected]

Zegarki luksusowe
Telefon W.KRUK: +48 726 150 099
Adres e-mail: [email protected]

Zegarki ROLEX
Kontakt możliwy jest przez formularz kontaktowy

Kontakt dla mediów
Adres e-mail: [email protected]

Kontakt dla klientów instytucjonalnych
Telefon W.KRUK: +48 603 110 324
Adres e-mail: [email protected]

Ochrona danych osobowych
Adres e-mail: [email protected]