0

Szachownica telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-02-19 15:52:52
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 16:00:22
Szachownica telefon

Skorzystaj z dostępnego telefonu do Szachownica. Infolinia telefoniczna Szachownica obsługiwana przez Biuro Obsługi Klienta. Aktualny telefon do Szachownica.

Szachownica kontakt

Jednym ze sposobów, który pozwala klientom na kontakt ze sklepem Szachownica, jest wykorzystanie formularza kontaktowego. Arkusz ten należy odpowiednio uzupełnić, wpisując do niego wymagane dane kontaktowe oraz wiadomość z zapytaniem. Poprzez formularz kontaktowy można wysłać zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta Szachownica lub do zespołu technicznego, który obsługuje stronę internetową Szachownica.

Innym sposobem pozwalającym na kontakt Szachownica online jest wysyłanie wiadomości z zapytaniem na adres poczty elektronicznej. Wszelkie wiadomości do konsultantów należy kierować na adres e-mail [email protected].

Adres:
JOART S.A
ul. Staszica 11A, 59-700 Bolesławiec

E-mail: [email protected]

Szachownica telefon

Aby skontaktować się za sklepem Szachownica, można także zadzwonić na telefon Szachownica. Dzwoniąc na telefon Szachownica, dostępna jest pomoc od konsultantów. Chcąc uzyskać wsparcie telefoniczne, należy zadzwonić na telefon Szachownica prowadzący do Biura Obsługi Klienta. Telefon Szachownica jest dostępny dla wszystkich zainteresowanych pod numerem kontaktowym 75 649 72 02. Jednak telefon Szachownica aktywny jest tylko w wybranych godzinach, w których działa Biuro Obsługi Klienta.

Telefon: 75 649 72 02