0

Bedoes telefon

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2020-03-28 14:15:07
  • Data modyfikacji: 2023-01-10 13:43:00
Bedoes telefon

Bedoes kontakt telefoniczny. Aktualny numer telefonu do Bedoes. Bedoes telefon, kontakt, adres e-mail. Booking koncertowy Bedoes, informacje.

Telefon Bedoes

Bedoes, czyli Borys Przybylski to polski raper, a także autor tekstów. Warto wiedzieć, że Bedoes jest założycielem zespołu 2115 Gang. Kiedyś artysta należał do wytwórni SBM Label, a aktualnie jest członkiem 2115 Label. Ciekawą informacją jest to, że Bedoes współpracował z Quebonafide oraz z Taco Hemigway. 

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą skontaktować się z artystą, powinny wiedzieć, że telefon Bedoes nie jest dostępny dla fanów. Kontakt można uzyskać przez portale społecznościowe, jakimi są między innymi Twitter, Facebook czy Instagram. 

Bedoes booking koncertowy: [email protected] 
Menedżment: [email protected] 

Aktualnie działający numer telefonu do Bedoes: ten kanał kontaktowy nie jest obecnie obsługiwany.

Bedoes kontakt telefoniczny

Interesanci, którzy chcą uzyskać do Bedoes kontakt telefoniczny niestety nie mogą tego zrealizować. Fani mogą skontaktować się z artystą, przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że dostępne są dwa adresy mailowe. Pierwszy z nich dotyczy bookingu koncertowego, natomiast drugi menedżmentu. Wiadomości zwrotne udzielane są najszybciej jak to możliwe. 

Bedoes adres e-mail: [email protected] oraz [email protected] 
Telefon Bedoes: