0

Lipton telefon

  • Kategoria: gastronomia

  • Data publikacji: 2020-01-12 03:43:07
  • Data modyfikacji: 2022-07-12 09:44:36
Lipton telefon

Kontaktuj się telefonicznie z Lipton już teraz. Aktualny numer telefonu do Lipton dostępny na stronie. Infolinia telefoniczna Lipton dla zainteresowanych.

Lipton kontakt

Jednym za sposobów, które pozwalają na kontakt Lipton jest użycie dostępnego na stronie internetowej formularza kontaktowego. Taki arkusz należy odpowiednio wypełnić wymaganymi danymi kontaktowymi oraz należy też zamieścić w nim wiadomość z zapytaniem. Wiadomości wysyłane przez klientów poprzez arkusz są odbierane przez konsultantów z Biura Obsługi Klienta Lipton.

Innym sposobem na kontakt Lipton online jest wykorzystanie poczty elektronicznej. Wiadomości z wszelkimi pytaniami należy wysyłać na pocztę e-mail, która znajduje się pod adresem [email protected].

E-mail: [email protected] 

Lipton telefon

Marka Lipton należy do koncernu PepsiCo. Z właścicielem marki można skontaktować nie tylko poprzez pocztę elektroniczną, czy formularz kontaktowy, ale także Lipton obsługuje kontakt telefoniczny. Telefon Lipton do konsultantów Biura Obsługi Klienta jest dostępny pod odpowiednim numerem kontaktowym. Telefon Lipton jest dostępny dla klientów pod numerem 801 109 387. Telefon Lipton nie jest jednak dostępny całodobowo. Konsultanci odbierają połączenia kierowane na telefon Lipton tylko w wybranych godzinach. Warto uzyskać jest informacje dotyczące dostępności konsultantów obsługujących telefon Lipton przed wykonaniem połączenia.

Telefon: 801 109 387