0

Telefon Skoda

  • Kategoria: producenci

  • Data publikacji: 2020-03-21 02:37:55
  • Data modyfikacji: 2022-08-29 13:06:38
Telefon Skoda

Aktualne dane kontaktowe do firmy Skoda. Telefon Skoda dla zainteresowanych znajduje się na stronie internetowej. W przypadku zainteresowania ofertą Skody warto skontaktować się z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy.

Co to jest Skoda?

Skoda to czeska firma produkująca samochody. Została założona w 1895 roku i początkowo zajmowała się produkcją rowerów, szybko przechodząc w produkcję motocykli, a następnie w produkcję samochodów osobowych. Na swojej stronie internetowej posiada szeroką ofertę pojazdów, które można zamówić w salonach Skody. Przykładowymi modelami firmy Skoda są samochody Skoda Kamiq, Skoda Scala, Skoda Fabia, Skoda Kodiaq, Skoda Karoq, Skoda Superb, Skoda Octavia. Firma daje również możliwość finansowania zakupu pojazdów w postaci leasingów i kredytów. Pełna lista salonów Skoda znajduje się na stronie internetowej, w których można dowiedzieć się o szczegółach oferty oraz umówić się na jazdę próbną.

Kontakt Skoda

Kontakt do Skody możliwy jest na kilka możliwych sposobów. Jednym z nich jest formularz kontaktowy, za pomocą którego możliwy jest kontakt w sprawie oferty Skoda. Pierwszym krokiem jest wybranie interesującego klienta modelu samochodu, a następnie wyświetla się prosty formularz kontaktowy. Należy podać takie informacje jak:

  • imię
  • adres e-mail
  • numer telefonu
  • preferowana forma kontaktu wybierana z listy
  • dealer samochodów Skoda

Po wysłaniu wypełnionego formularza trafiają one do konsultantów, którzy kontaktują się z zainteresowanym w wybranych godzinach.

Telefon Skoda

Firma podała telefon Skoda do kontaktu w sprawie ofert samochodów. Pytania można zadawać na wszelkie tematy związane z samochodami, ofertą lub na przykład konfiguratorem. Telefon Skoda został udostępniony na stronie internetowej i jest to numer: 801 234 234. Niestety nie zostały podane godziny, w których telefon Skoda jest odbierany. Jeśli telefon Skoda nie odpowiada, warto spróbować z kontaktu za pomocą pozostałych form takich jak formularz kontaktowy lub adres e-mail Skoda.

E-mail Skoda

Osoby preferujące kontakt elektroniczny lub w przypadku, w którym telefon Skoda nie odbiera, można wysłać zapytanie na adres poczty elektronicznej. E-mail Skoda do kontaktu to: [email protected].

Placówki Skoda

Dla klientów przygotowana została specjalna mapka, na której można znaleźć wszystkie możliwe placówki Skoda. Podane są tam dokładne dane adresowe, godziny otwarcia oraz telefon Skoda do danej placówki. W przypadku zainteresowania ofertą warto skontaktować się z dealerami samochodów Skoda.