0

YouTube telefon

  • Kategoria: media

  • Data publikacji: 2019-01-05 22:03:20
  • Data modyfikacji: 2022-09-13 12:21:42
YouTube telefon

YouTube telefon - jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia technicznego odnośnie platformy YouTube skontaktuj się. Aktualne dane dostępne na stronie.

YouTube telefon

YouTube jest platformą internetową, na której zamieszczane są różnego rodzaju treści udostępniane przez użytkowników YouTube. Dodatkowo dostępna jest platforma YouTube music, na której umieszczane są utwory muzyczne twórców. Aby oglądać filmy bez reklam, dostępna jest subskrypcja YouTube Premium. Cennik YouTube można znaleźć po zalogowaniu się do serwisu.

YouTube założone zostało w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych. W Polsce kluczowym momentem był roku 2010, kiedy to młodzi twórcy zaczęli nagrywać filmiki z gier. Od tamtej pory YouTube stał się tak popularny, że jego aktualne przychody wynoszą 28,84 miliarda dolarów. Twórcy, którzy utrzymali się od 2010 roku, zarabiają rocznie kwoty w granicach miliona złotych. YouTube założyciele Jawed Karim, Chad Hurley i Steve Chen nigdy nie spodziewali się, że ich platforma osiągnie taki sukces.

Kontakt z YouTube w Polsce możliwy jest jedynie poprzez formularze zgłoszeniowe. Niestety nigdzie nie ma informacji jak skontaktować się z pomocą techniczną za pośrednictwem telefonu YouTube. Dostępny jest również adres e-mail, jednak kierowany jest on do anglojęzycznego biura obsługi, tak więc dla niektórych może być to problem.

YouTube telefon

Telefon YouTube niestety nie jest znany. Nie ma możliwości skontaktowania się z serwisem poprzez rozmowę telefoniczną. Jest to utrudnienie dla użytkowników platformy. 

YouTube online kontakt

W celu skontaktowania się z YouTube oraz uzyskania wszelakiej pomocy technicznej możliwe jest skontaktowanie się z firmą za pośrednictwem formularzy kontaktowych. Wystarczy wypełnić dany formularz odpowiadający sprawie i czekać na odpowiedź. YouTube lista najczęściej zadawanych pytań służy w celu rozwiązania problemu samodzielnie przez użytkownika. Jednak jeśli znamy język angielski, nie odszukaliśmy odpowiedzi w YouTube FAQ oraz nie dostaliśmy odpowiedzi na formularz kontaktowy, jest możliwość wysłania wiadomości e-mail, jednak adres prowadzi do biura pomocy prawnej.

YouTube e-mail: [email protected]

Dane adresowe YouTube

W Polsce YouTube nie posiada swojego oddziału, więc kontakt osobisty może być utrudniony. Dane adresowe YouTube są danymi firmy w Stanach Zjednoczonych.

YouTube adres

Google LLC, D/B/A YouTube
901 Cherry Ave.
San Bruno, CA 94066
USA

Faks: +1 650-253-0001