0

Tymek Kontakt

  • Kategoria: celebryci

  • Data publikacji: 2019-09-21 22:47:47
  • Data modyfikacji: 2022-12-15 11:37:32
Tymek Kontakt

Bezskutecznie próbujesz znaleźć aktualne sposoby na kontakt z Tymkiem? Sprawdź aktualne sposoby na kontakt z Tymkiem znajdujące się na poniższej stronie internetowej. Niestety, ale telefon Tymek nie jest aktualnie dostępny dla zainteresowanych osób.

Kim jest Tymek

Tymek a właściwie Tymoteusz Tadeusz Bucki urodził się 28 października 1994 w Opolu. Jest polskim artystą, piosenkarzem, autorem utworów muzycznych i tekstów, producentem muzycznym, a także kompozytorem. Jego płyty oraz utwory wielokrotnie osiągały status platynowych i diamentowych płyt. Sprzedał w Polsce ponad 60 tys. egzemplarzy swoich albumów.

Telefon Tymek

Niestety, ale w chwili obecnej do informacji publicznej nie został udostępniony żaden aktualny telefon Tymka. Zainteresowane kontaktem osoby nie mają więc możliwości na bezpośrednią rozmowę z polskim artystą. W przypadku dodania telefonu Tymka poniższa strona internetowa z pewnością zostanie zaktualizowana o dodatkowe informacje. Istnieją jeszcze inne sposoby, w jakie osoby zainteresowane mogą skontaktować się z Tymkiem.

Kontakt Tymek

Jedyną możliwością na skontaktowanie się z raperem jest możliwość skorzystania z dostępnego na poniższej stronie internetowej adresu poczty elektronicznej udostępnionego dla fanów artysty. Za pomocą podanego maili możliwa jest bezpośrednia rozmowa z menadżerem artysty. Przed wysłaniem takowej wiadomości warto w tytule zawrzeć powód napisania jej, a w samej treści dokładnie opisać daną sprawę. Pomoże to w szybszym znalezieniu rozwiązania dla problemu klienta. Wszystkie wysłane na podane adresy mailowe wiadomości zostaną odpowiednio przesłane do menadżera Tymka i zostaną odesłane wraz z odpowiedzią w przeciągu kilku najbliższych dni roboczych.

E-mail Tymek: [email protected]

Ewentualną opcją kontaktu zostają jeszcze media społecznościowe artysty. Z Tymkiem można próbować nawiązać kontakt poprzez wysłanie bezpośredniej wiadomości na jego instagramowym profilu bądź też na Twitterze.