Telefon AirFrance Linie Lotnicze

  • Kategoria: transport

  • Data publikacji: 2018-11-15 19:42:22
  • Data modyfikacji: 2022-09-19 23:56:53
Telefon AirFrance

Możliwość uzyskania telefonu AirFrance Linie Lotnicze na poniższej stronie internetowej. Sprawdź dostępne informacje oraz zamów bilet lotniczy poprzez telefon AirFrance Linie Lotnicze. Skorzystaj już dziś z telefonu AirFrance Linie Lotnicze i ciesz się udanym i bezpiecznym lotem.

Krótko o AirFrance Linie Lotnicze

AirFrance jest to francuska linia lotnicza, która założona została w 1933 roku. W chwili obecnej znajdują się one w spółce wraz z holenderskimi liniami KLM. Sama firma składa się z połączonych pięciu francuskich linii lotniczych, co obecnie czyni ją narodowym przewoźnikiem lotniczym całej Francji. AirFrance połączył swoje siły wraz z holenderskimi liniami KLM w 2004 roku. Dzięki takiemu posunięciu obecnie spółka jest jedną ze światowych potęg w dziedzinie transportu lotniczego i rocznie przewozi ona prawie 80 milionów pasażerów. Do przewozu firma używa głównie samolotów typu Airbus czy też Boeing. Według statystyk spółka zatrudnia aż ponad 100 tysięcy pracowników, co daje możliwość lotu do ponad 100 państw na całym świecie. Warto jest więc skorzystać z usług, jakie daje klientom firma AirFrance Linie Lotnicze i już dziś sprawdzić ofertę do różnych krajów świata.

AirFrance Linie Lotnicze kontakt

Kontakt z firmą możliwy jest dzięki dostępnemu na poniższej stronie internetowej telefonowi AirFrance Linie Lotnicze. Dzięki niemu klienci mają możliwość na bezpośrednią rozmowę z konsultantem Biura Obsługi Klienta firmy. Mogą dowiedzieć się wtedy wszelkich informacji, które dotyczyć będą usług, jakie oferuje swoim klientom AirFrance Linie Lotnicze czy też informacji na temat konkretnych lotów. Poprzez dostępny telefon AirFrance Linie Lotnicze możliwe jest także zarezerwowanie biletu lotniczego. Warto jest dodać, że podany telefon jest obsługiwany między innymi w języku polskim, angielskim czy też francuskim. Dodatkowo dostępny jest on dla klientów wyłącznie w określonych poniżej dniach oraz godzinach. Dzięki rozmowie poprzez telefon AirFrance Linie Lotnicze konsultant z pewnością pomoże klientowi w wyborze najlepszego dostępnego biletu do danego miejsca. Dodatkowo jest to duże uproszczenie dla wszystkich osób, które nie za bardzo orientują się, jak zamawia się bilety przez Internet.

Telefon AirFrance Linie Lotnicze Polska do Biura Obsługi Klienta 

Telefon: +48 0 22 51 23 949

Godziny pracy:
Telefon AirFrance Linie Lotnicze Polska dostępny jest dla wszystkich klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 14:00. Dodatkowo obsługiwany jest on w języku polskim, angielskim lub francuskim.

Telefon AirFrance Linie Lotnicze Polska w sprawach reklamacji innych niż bagażowe

Telefon: +48 0 22 51 23  910
*Telefon AirFrance Linie Lotnicze Polska działa dla klientów w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, a także w soboty oraz niedziele w godzinach od 9:00 do 17:30.