Świat Prezentów Telefon

  • Kategoria: zakupy

  • Data publikacji: 2019-10-26 14:55:58
  • Data modyfikacji: 2022-09-05 14:20:51
Świat Prezentów Telefon

Świat Prezentów sklep online - Świat prezentów telefon kontaktowy. Jeśli masz problem skontaktuj się w celu uzyskania wsparcia. Dane kontaktowe.

Świat Prezentów Kontakt

Świat Prezentów firma z tradycjami od 1998 roku. Pasją firmy jest dobór odpowiednich produktów, które mogą zostać niezapomnianym upominkiem. Oferowane produkty są dobierane do upodobań każdego klienta. Jakość produktów Świat Prezentów zawsze stoi na bardzo wysokim poziomie. Firma zapewnia pełną obsługę zamówień od wyboru do zapakowania prezentu. 

Kontakt Świat Prezentów dostępny jest na kilka sposobów. Pierwszą oraz najszybszą metodą jest Świat Prezentów telefon kontaktowy. Kolejnym sposobem kontaktu z firmą jest wysłanie wiadomości e-mail lub wykorzystanie social mediów Świat Prezentów, które służą do udostępniania pomysłów na prezent, jednak mogą posłużyć jako jedna z metod kontaktu. Social media wykorzystywane przez firmę to Facebook oraz Instagram.

Telefon Świat Prezentów

Świat Prezentów telefon kontaktowy obsługuje poprzez Biuro Obsługi Klienta. Godziny, w których obsługiwany jest numer telefonu Świata Prezentów są wyznaczone odgórnie. Wystarczy zadzwonić na jeden z numerów podanych poniżej. Telefon Świat Prezentów jest prawdopodobnie najszybszą formą na uzyskanie odpowiedzi ze strony sklepu.

Świat prezentów telefon:

  • +48 511 501 021
  • +48 32 454 65 43

Kontakt e-mail

W celu skontaktowania się ze sklepem za pośrednictwem poczty elektronicznej sklep udostępnia Świat Prezentów kontakt e-mail. Można zapytać o doradztwo, wysłać zapytanie o zwrot lub zadać inne pytania.

Adres e-mail Świat Prezentów:

[email protected]

Aby skontaktować się ze sklepem poprzez social media Świat Prezentów, wystarczy wejść na aktualny profil Facebook lub Instagram i wysłać prywatną wiadomość.

Dane kontaktowe

Świat prezentów posiada jeden oddział sklepu stacjonarnego, który można odwiedzić, zadać pytanie obsłudze czy sprawdzić jakość gotowych produktów.

Adres Świat Prezentów

Świat Prezentów
Odrzańska 2/2c, 47-400 Racibórz